alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
232
WOW Filmi
Muhammed Emin G.
12 Şubat 2016 10:36
Bir kampanya olacağını duydum sinama bileti alana oyun hediye diye sizce nasıl bir kampanya
Umur T.
24 Şubat 2016 20:52

Eski WoW oyuncuları şuan oyunu bırakmış  durumda ya da sadece az biraz gold kasıp kapatıyorlar. Hem onları geri döndürmek için hem de WoW'u Warcraft filmi ile tanıyacak ve sevecek olan kişileri başlatmak için de güzel bir adım bana göre.

ahmet sefa s.
10 Nisan 2016 11:01

Baya iyi bir oyun oynamanızı tavsiye ederim

Hüseyin Furkan Y.
13 Haziran 2016 12:33
Umur T.

Eski WoW oyuncuları şuan oyunu bırakmış  durumda ya da sadece az biraz gold kasıp kapatıyorlar. Hem onları geri döndürmek için hem de WoW'u Warcraft filmi ile tanıyacak ve sevecek olan kişileri başlatmak için de güzel bir adım bana göre.

Katılıyorum, eski kemik oyuncuları geri getiremiyorsan yenilerini yarat mantığı ile teşvik edivi bir hareket olur