alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
329
WoW Parental Controls (Ebeveyn Denetimi)
Hakan Efe T.
21 Ekim 2014 19:54
Eğer bir ebeveyn iseniz ve çocuğunuz WoW'u sizin hesabınızdan oynuyorsa bunu denetlemek Parental Controls ile daha kolay. Yapmanız gereken blizzard'ın hesap kısmından (account), ayarlar bölümünden (settings) Ebeveyn Denetimi (Parental Controls) kısmına gelmek. Ebeveyn Denetimi(ED)nin bize kazandırdıkları şöyle; oyun içi satın almaları engelleme, gün içinde oyun oynama süresine kısıtlama getirme, forumlarada yorum yazmayı engellemek vb. uygulamalarla denetimi elinizde bulundurabilirsiz. Ayrıca günlük olarak hesabınıza ne zaman girildiği ne kadar vakit geçirildiği bilgileri de e-postanıza gelmekte. 

*NOT:İlla çocuğunuzun olmasına gerek yok benim gibi sizde hesabınızın güvenliğini daha çok elinizde kullanmak istiyorsanız bu denetimi gerçekleştirebilirsiniz :) 

Hüseyin Y.
21 Ekim 2014 20:58
Aynen çocuk iyi bi uygulama bu parental control,çok fazla oyun oynayınca kendi çocuğunuz bile sizi tanımıyor yeri geldiğinde.
İbrahim S.
21 Ekim 2014 21:55
Çocuk yok dert yok :)