alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
409
WOW Sizce pahalı bir oyun mu? Fiyatına değer mi?
Berk M.
21 Aralık 2014 12:47
Arkadaşlar oyun iyi güzelde bana çok pahalı geliyor henüz hiç oynamadım ama sizce değer mi?
Serhat Ç.
21 Aralık 2014 15:49
Hıc bır oyun pahalı veya ucuz deıldır ondan aldıgın zevke balıdır mesela warband  benım ıcın efsane bır oyundur 
Doğancan H.
21 Aralık 2014 17:11
zengin oyunu mu diyeyim çok fakirim mi diyeyim bilemedim
Mükremin Ü.
21 Aralık 2014 18:53
bence değer çok iyi bir oyun oyuncu kitleside bariz tabi :)
eren t.
23 Aralık 2014 13:31
World of warcraft pahalı bir oyun değildir aslında daha pahalı olması benim işime bile gelir sebebi ise diğer online oyunlarda karşılasılan 18 yaş altı kullanıcı kitlesi ve yarattığı seviyesiz ortamdan kurtulunması ayrıca world of warcraft taki oyun mekaniği benim gözümde hiç bir online oyunda yok.teşekkürler iyi forumlar
GÜLSÜM D.
30 Ocak 2015 18:15
zengin oyunu mu diyeyim çok fakirim mi diyeyim bilemedim
ÖNDER BARIŞ K.
13 Şubat 2015 10:12
Kendinize ayırdığınız süre ve aldığınız keyfi düşünürsek bence gayet normal fiyatı
Abdullah Burak K.
13 Şubat 2015 12:26
aylık 25-30 tl çok yüksek bir fiyat değil. Aylık 50 tl versen onu da hak ediyor wow.  2 sene oynadım hayatımın en zevkli dönemiydi. Yazın tekrar başlıcam hatta.
Muhammet Ç.
14 Şubat 2015 02:08
wow ülkemize göre pahalı geliyor fakat aslında öyle değil. f2p oynayanlar daha fazla para harcıyor. Wowdaki ortam daha adaletli. Blizzard bütün müşterilerine eşit yaklaşır
Doğukan T.
14 Şubat 2015 10:46
1 KAÇ SAAT OYNAMISLIGIM VAR BENCE DEGMEZ GİBİ AMA GÜZEL BİR OYUN ALMANIDA TAVSİYE EDERİM KARAR SENİN
Anıl K.
14 Şubat 2015 12:57
wow fakirin deil zenginin oyunu dostum paran yoksa hiç bulaşmanı tavsiye etmem ama oyun güzel bi oyun