alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
545
WoW'a başlıyorum. Satın alma işlemi hakkında.
Atahan Görkem G.
22 Temmuz 2015 09:17

Herkese merhaba. Birkaç yıl sonra WoW'a başlama kararı verdim. Kararı çok ani aldım ve heyecanımdan hemen siteden Warlords of Dreanor Key'ini sipariş ettim. Hala elime ulaşmadı ancak asıl mesele o değil, Ben bu key'i aldım ama acaba oyunun kendisinide ayrıca almak gerekiyormuydu yoksa içerisinde geliyormu. Eğer gelmiyorsa direk 60 günlük alsam olurmu ? İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Hasan Tunçer Y.
27 Temmuz 2015 16:56

kardesim ilk bastan battle chest paketini alman gerekiyor yoksa warlords od paketini oynayamazsın.

turgut i.
13 Eylül 2015 14:38

battle chest olmadan dreanor u aktif edemezsin...dreanor ek pakettir...30tl civarına battlechest sonrada 100tl civarıba dreanor u almalısın.battlechestin içinden 1 ay oyun sdüresi ç.ıkıyo...bittikten sonra pre-paid card la 2 aylık oyun süresi alabilirsin...yada billizardın kendi üzerindende satın alabilirsin....