alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
263
Yeni WoW Oyuncularına Müjde!
Erhan Ş.
24 Aralık 2014 18:32

World of Warcraft'tan bıkamamış olan oyunculara müjde! WoW hakkında çeşitli bilgilerle donatılmış Icy Veins sitesi, tüm envanter modellerini yayımlayarak, Transmogrif'e yardımcı oluyor.

World of Warcraft oyuncularının uzunca bir süredir en çok dert ettiği problemlerden biri olan tüm karakterlerin birbirine benzemesi mevzusu, 4.3'te gelen Transmogrification özelliği ile son bulmuştu hatırlarsanız. Artık karakterin üzerinde hangi envanter olursa olsun, daha önceden toplayıp çantasına koyduğu eski eşyaların görünümünü kazandırabiliyoruz.

Tabi bunu yaparken, geçmiş envanterleri iyi tanımanız gerekiyor. Zira anca bu şekilde kafanızda bir görünüm oturtturabiliyorsunuz. Geçmiş envanterleri tanımayan oyuncular ise gidip başkalarının yaptığı Transmogrif'leri takip ederek, kendi sınırlı tasarımını oluşturmaya çalışıyordu.

Icy Veins'in sitesinde sunduğu sayfada, tüm eski model eşyalar kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Fareyi bu eşyaların üzerine getirdiğimizde ise, bu modellerin hangi bosslardan düştüğü bilgisi veriliyor. Artık en beğendiğiniz setleri toparlayıp, karakter defilesi bile yapabilirsiniz. Eşyaları farmlarken kolay gelsin!

eray e.
1 Ocak 2015 22:11
sagol dostum yararlı bilgi eline sağlık 
Mert emir k.
2 Ocak 2015 12:10
Gerçekten yararlı oldu benim için sağol.
Ali Can Y.
2 Ocak 2015 23:33
link atar mısın kardeşim bulamadım ben
Ali İ.
4 Ocak 2015 17:37
bu kadar zengin içerikli bir oyun görmedim arkadaş
harita olsun skill olsun. şimdi de eşyalar!
ONUR H.
4 Ocak 2015 20:09
bu kadar zengin içerikli bir oyun görmedim arkadaş
harita olsun skill olsun. şimdi de eşyalar!
GÜLSÜM D.
9 Ocak 2015 21:18
Tesekkur ederim kardes yararli oldu