alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
592
25 lvl mage
Kubilay A.
5 Mayıs 2016 14:59

Merhaba, oyuna yeni başladım ve 25 lvl mageim var ama dungeonlarda nasıl daha fazla dp veririm bilmiyorum, healer bile benden daha fazla dp veriyor, yardım edin lütfen?

Mithat Can D.
16 Mayıs 2016 19:08

Merhaba, öncelikle dungeona girmek için sıraya girmen gerekiyor. Bunu klavye üzerinden i ye basarak yapabilirsin. Açılan ekranda ilk sekmeden sıraya girebilirsin.

dps konusunda ise, talentlerini vermen ve uzmanlığını seçmen gerekiyor. Yeni başlayan mageler için en iyisi buz mage olmak. Dps konusunda ise2-3 büyü ile zirveye geçebilirsin.

hasan u.
24 Mayıs 2016 19:14

büyük ihtimalle oyuna yeni başladığın için heirloom itemlerin yoktur diğer oyuncuların pek çoğunda seninle beraber lvl alan heirloom itemler olduğu için senden daha çok dps yapıyorlardır

Recep Ferman H.
2 Haziran 2016 01:22

Bir arkadaş bahsetmiş Heirloom itemden zaten. O seviyede ve tek karakter isen şuanlık sabretmelisin biraz ;)

ahmet k.
5 Haziran 2016 13:59

Onların çoğunun yan charlarından aktarma itemleri vardır bu yüzdendir.

Olcay E.
18 Haziran 2016 10:01

Dungeon yap bol bol bir yandanda görevlere devam et

Resul G.
18 Haziran 2016 15:14

Dungeon yabıcaksın kardeş