alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
439
Arenaya nasıl girilir?
Kubilay A.
5 Mayıs 2016 12:59

Arkadaşlar ben şimdiye kadar hiç arena yapmadım ben gblerde pvp yaptım yeni sayılrım zaten mesela 2 vs2 yapmam için ne yapmam lazım bi arkdaşımı bulduktan sonra nere gitmem lazım falan yardımcı olursanız sevinirim

Emre D.
7 Mayıs 2016 16:24

Merhaba arena yapman için minimum partide 2 kişi olmanız gerekiyor ve oyun içinde '' h '' ye basarak player vs. player bölümünden rated kısmına tıklayarak arena battles bölümünden 2v2 seçerek join battle butonuna tıklarak sıra alırsın. Bunun için parti lideri olman gerekiyor. İyi oyunlar

Kubilay A.
7 Mayıs 2016 23:24
Emre D.

Merhaba arena yapman için minimum partide 2 kişi olmanız gerekiyor ve oyun içinde '' h '' ye basarak player vs. player bölümünden rated kısmına tıklayarak arena battles bölümünden 2v2 seçerek join battle butonuna tıklarak sıra alırsın. Bunun için parti lideri olman gerekiyor. İyi oyunlar

Teşekkür ederim

burak ö.
9 Mayıs 2016 16:58

bu oyun gerçekten cok guzel

Emre B.
28 Kasım 2016 17:40

nasıl yani