alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
424
SAĞLIK ITEMLERİ
İsimsiz Üye
13 Şubat 2015 00:06

Be Mine!
Ana şehirlerdeki vendorlardan Bag of Candies adlı kutuları love tokenler ile alıyoruz.Sonra içlerini açıyor ve içinden 8 adet değişik şekerleme bulana kadar yiyoruz.

Charming
Dungeonlarda, battlegroundlarda veya Quest yaparken ölüm vuruşu yaptığınızda Lovely Charm adında bir item sahibi olursunuz.Bu itemlerden 10 tane biriktirip üzerine sağ tıklayınca Lovely Charm Bracelets verecek size bunlardan 12 tane olunca achievementı alırsınız.Öncesinde Orgimmardaki festival questlerini tamamlayıp Lovely Charm Collector's Kit itemini alın.

Flirt With Disaster

İlk önce dungeonlardan Handful of Rose petals düşürün ve üstünüze takın.Sonra daily questlerden gelen Intellect, Agilty Stamina veren parfümlerden kullanın sonra Undercity'de Jeremiah Payson <Cockroach Vendor>un yanına gidin.Eskiden içiyorduk bunda da içeceğiz sanırım sarhoş oluncaya kadar için.Rose Petalsgiderken yanınızda bu itemden de götürün üstüne dökün Jeremiahı seçip of handimiz rose petalsı kullanın ve sağ tıklayıp öpün.Achievement almış olacaksınız.

Fistful of Love
Archievementta gösterilen ırkları ve raceleri seçerek festival vendorundan aldığınız Rose Petalsları kullanın.Battlegroundlarda karşı ırkları bulabilirsiniz.

I Pitied The Fool
Festival vendorundan I Pitied The Fool kutularından alıyoruz.Achievementda gösterilen yerlere gidip bunları kullanıyoruz kullanırken /pity yazıyoruz mutlaka.

Lonely?

Vendordan piknik sepeti alıyoruz ve birde bir sevgili buluyoruz beraber Dalaran'a gidip piknik yapıyoruz ve tamamlıyoruz.

Lovely Luck Is On Your Side

Vendordan Loveyly Dres Box kutularından alıp açıyoruz içinden çıkan kıyafeti giyip tamamlıyoruz.

My Love is Like a Red, Red Rose

Dungeonlardan Bouquet of Ebon Roses veya Bouquet of Red Roses düşürüp kullanıyoruz achievement gelecektir.

Nation of Adoration

Günlük questler ile yapıyoruz bunu;her şehrin liderine Lovely Charm Bracelet götürüp hediye etmemiz gerekiyor.Questlerde o şehirlerden alınıyor.Horde için mesala Orgimar, Undercity , Stromwind ve Thunder Bluff şehirlerinde yapıyorsunuz.Bu questleri her gün yaparak 20 tane love tokende biriktirebilirsiniz.

Perma-Peddle

Festival vendorundan ok atan aşk meleği goblin petini alarak yapabilirsiniz.

Shafted!

Festival vendorundan 10 tane aşk oku alıp diğer oyuncular üstünde kullanınız.Race,class fark etmez.

Sweet Tooth

Festival vendorundan Box of Chocolateskutularından alın ve açın. Çıkan çikolataları yeyin achievement tamamlanacaktır.

The Rocket's Pink Glare

Festival vendorundan 10 tane Love Rocketlerinden alın ve 20 saniye içinde hepsini kullanın.

Tough Love

Dungeon finderdan festival dungeonını seçip dungeona girin, bossu kesin ve tamamlandı.

alıntıdır
Cevap bulunamadı.