alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
719
Yeni oyuncular
mert k.
8 Haziran 2015 19:05

Yeni oyuncular genelde her zaman WoW oynıyacak ise kafasında hangi heroyu Hangi mesleği seçeyim diye düşünür uzun bir süre sonra bir karekter açar ve sonunda açtıkları heroyu sevmezler Bu hataya son vermek için lütfen alta yeni oyuncular için Herolar statlarını skill v.b şeyleri yazınız 

turgut i.
13 Eylül 2015 16:29

bu oyunda hero diye bir tanımlama yapılmaz....biz daha çok class deriz....oyunda hero olarak gelen lickking paketinde deathnight var....bunun dışında hero diye tabir etmeyiz...sanırım wowla ilgili hiç bir bilginiz yok...googledan önce bir ön aaştırma genel bir bilgi edinirseniz burdan seve seve ayrıntılarına yardımcı olurum....

Doğukan Samet S.
3 Nisan 2016 19:55

Kardesim wowu yükleyip starter edition hesabı açın tüm class ları deneyin hangisi kafanıza yatarsa onu oynayın dk ve monk açamayabilirsiniz ama D:

Mithat Can D.
20 Mayıs 2016 09:15

Wow 20levele kadar oyunu bedava sunmaktadır. Yeni başlayanlar buradan deneme yaparak kendilerine uygunu daga kolay seçebilirler. Benim gördüğüm yeni başlayan arkadaşlar daha çok uzaktan saldırı yapan classları tercih ediyorlar. Riskten uzak ve kaçması kolay. Bu bakıma hunter, mage, warlock diyebilirim. Ama şunu da unutmamak lazım. Mmorpg oyunların en iyi classlar arası denge sahibi oyun wow dur. Yani her class için oynanımı kolay ve güçler dengelidir. Bir class seçerek ölümsüz olmayı beklemeyin. Videolarına bakın şekillerine ırklarına bkarak seçin. Bırada en önemli olan nokta hangi class olursa olsun zevk alacağınız bir seçin yapmanız.