alexa
Wurm Online
Wurm Online ortaçağ temalı sanal bir dünyadır. Bu dünyada ne bir görev, ne bir yol, ne de bir şehir yoktu.Oyuncular zaman içerisinde bu dünyayı şekillendirdi. Wurm Online Silver Coins ve Premium ürünlerini oyunun ödeme sayfasinda DurmaPay seçerek kullanabilirsiniz.
217
Hikaye
Emre S.
29 Mayıs 2015 20:22

Wurm Online ortaçağ temalı sanal bir dünyadan ibaretti... Bu dünyada önceden hazırlanmış ne bir görev, ne bir yol, ne de bir şehir bulunmamaktaydı.

Oyuncular zaman içerisinde bu dünyayı şekillendirdi. Dağları yardılar, denizi doldurup adalar yaptılar. Evlerini inşaa ettiler, köyler kurdular. Avcılık ve çiftçilik yapıp karınlarını doyurdular. Maden kazıp silahlarını, taş duvarlarını yaptılar, kalelerini kurdular. Başka oyuncuların köylerine savaş açtılar, ormanda Trolller tarafından tuzağa düşürüldüler...

Wurm sadece bir sanal bir dünyadan ibaretti... İnsanlar onu istedikleri gibi şekillendirdiler. Belki bir savaş var şu an, belki de birileri gizli madenlerde topladıkları ganimetleri sayıyordur, birileri de muhtemelen gemisiyle mallarını götüreceği limana doğru yelken açmıştır... kim bilir?

Oyun hala devam etmekte. Sen de katıl ve oyunun geleceğine yön ver!

Cevap bulunamadı.