alexa
Xbox Live
Xbox Live ürünlerini kullanarak ; Çevrimiçi olarak Dünya’nın herhangi bir yerindeki oyuncularla birlikte oyun oynayabilir, Oyun demoları indirebilir, Xbox Live Marketplace’den dijital oyun satın alabilir veya DLC indirebilir ve benzeri birçok şeyi yapabilirler. Xbox Live Gold Üyelik Xbox 360 ve Xbox One da kullanilan aboneliktir. Aldiginiz kodlari Redeem Code sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
602
Xbox 360
eray ö.
2 Mayıs 2015 13:30

Geç olsun güç olmasın... Xbox 360 artık 2 TB'lık disk alanını destekliyor. Konsola en son gelen güncelleme ile cihazın disk kullanımı da güçlendirildi. Örneğin artık 16 GB'lık bir oyununuz varsa bu oyun 16 GB'dan fazla ek bir alan kaplamayacak.


Xbox 360 için yayınlanan güncellemenin detayları şu şekilde:

- Harici disk kapasitesi artık 2 TB'a kadar destekleniyor.

- Satın alma geçmişi: Artık satın alma geçmişinizi Xbox arayüzü üzerinden görüntüleyebileceksiniz. Ayarlar > Hesap > Satın Alma Geşmişi'ne giriş yapmanız yeterli.

- Şifre sıfırlama özelliği

- Bağlantı istatistikleri: Artık Ayarlar > Sistem > Bağlantı seçenekleri sekmesine gelerek bağlantınızın hızını ve gücünü görüntüleyebilirsiniz.

- Hesabınızdaki parayı görüntüleyin: Artık Ayarlar > Profil > Hesap Güvenliği sekmesini seçerek Microsoft hesabınızdaki parayı görüntüleyebilirsiniz.

Bu güncelleme ile bir nevi tarayıcı üzerinden görüntüleyebildiğiniz işlemlere artık konsolunuzun arayüzünden de ulaşabileceksiniz.

Cevap bulunamadı.