alexa
Xbox Live
Xbox Live ürünlerini kullanarak ; Çevrimiçi olarak Dünya’nın herhangi bir yerindeki oyuncularla birlikte oyun oynayabilir, Oyun demoları indirebilir, Xbox Live Marketplace’den dijital oyun satın alabilir veya DLC indirebilir ve benzeri birçok şeyi yapabilirler. Xbox Live Gold Üyelik Xbox 360 ve Xbox One da kullanilan aboneliktir. Aldiginiz kodlari Redeem Code sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
718
Xbox One, Avrupa'daki patronunu kaybetti
eray ö.
2 Mayıs 2015 14:44

Yeni nesil konsollar çıkışı ile birlikte kimileri için hayal kırıklığı olarak adlandırıldı. Nitekim PlayStation 4 ciddi başarılar elde etse de, iş Microsoft tarafına geldiğinde, Xbox One bir adım geride kalmaktan kurtulamadı.
 


Amerikalı teknoloji devi Microsoft ise istediği başarıyı yakalayamamasının ardından çareyi Xbox departmanını yeniden şekillendirmekte buldu. Değişimin başlaması ile birçok Xbox yöneticisi işini kaybetti veya istifa etti. 

Bugün ise bu istifalar bir yenisi daha eklendi ve Xbox'ın Avrupa'daki patronu olan Phil Harrison, firmadan resmi olarak ayrıldığını duyurdu. Microsoft ise bu ayrılığın ardından yaptığı açıklamada, Harrison'ın görevi süresi boyunca oldukça başarılı işlere imza attığını, ayrılığından sonra da aynı başarıyı sürdüreceğine inandıklarını belirtti. 

Cevap bulunamadı.