alexa
Xbox Live
Xbox Live ürünlerini kullanarak ; Çevrimiçi olarak Dünya’nın herhangi bir yerindeki oyuncularla birlikte oyun oynayabilir, Oyun demoları indirebilir, Xbox Live Marketplace’den dijital oyun satın alabilir veya DLC indirebilir ve benzeri birçok şeyi yapabilirler. Xbox Live Gold Üyelik Xbox 360 ve Xbox One da kullanilan aboneliktir. Aldiginiz kodlari Redeem Code sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
439
Xbox'a Minecraft İçin Simpsons Karakter Paketi Geliyor
Kerem Ç.
25 Ocak 2015 02:40

Microsoft, Simpson ailesini Minecraft'a getirmeye hazırlanıyor. Şubat ayının sonlarına doğru satışa sunulacak karakter paketinde; Homer, Bart, Lisa, Marge ve Maggie'yle beraber ünlü dizilerden 19 karakter de yer alacak.  xbox yöneticisi Phil Spencer'ın dediğine göre, Xbox Live'da 14 milyondan fazla aktif Minecraft kullanıcısı var ve Simpson ailesinin de karakterlerin arasına katılması yönünde inanılmaz bir talep oluşmuş durumda.

Microsoft Minecraft'ı Eylül ayında 2.5 milyar dolar fiyatla almıştı. Ardından ünlü dizinin yapımcı şirketleri Twentieth Century Fox ve Gracie Films ile anlaşan microsoft  Springfield sakinlerini oyuna getirebilmek adına uygun adımı atmış oldu. Benzeri bir durum, Kasım ayında Doctor Who karakterlerinin BBC ile anlaşılarak oyuna eklenmesiyle yaşanmıştı.

Xbox One ve Xbox 360 için gelecek olan karakter paketi, 1.99 $ fiyatıyla satışa sunulacak.Sergen B.
1 Mart 2015 08:54
Hic oynayamıyorum ya bu oyunu :)