alexa
XCOM: Enemy Unknown Soldier DLC Paketi
XCOM: Enemy Unknown size XCOM ismindeki gizli askeri organizasyonun kontrolünü verecek. XCOM komutanı rolünde kaynakları yönetecek, teknoloji geliştirecek, savaş taktikleri ve bireysel birim taktikleri hazırlayarak korkutucu bir uzaylı istilasına karşı dünyayı savunacaksınız. XCOM Enemy Unknown Soldier DLC satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
140
XCOM Base !
Ekin G.
2 Mart 2015 01:18
 X-Com'un belkide en az combat kadar çetrefilli kısmına, base yönetimi. Base'i önemli parçalarına ayırırsak Mission control, Situation room, Research, Engineering ve Barracks var.

Mission control, burada dünya üzerindeki uzaylı aktiviteleri taranıyor, sık sık uzaylı adam kaçırmaları ve gemi düşürme görevleri gelecek.

Situation room, X-Com durum odası, burada ülkelerin durumu, projeye olan destekleri, uydularınızı ve gray market adı verilen ele geçen uzaylı cesetleri gibi şeyleri para karşılığı satabileceğiniz bir yer.

Ülkelerin durumlarını çok iyi takip etmeli uydularla donatmalısınız yoksa verilen ödenekler bir bir kesilir ve çok zor bir durumda kalıp oyunu bile kaybedebilirsiniz.
Resarch, burada uzaylı silahları, genetiği ve birçok şey hakkında araştırma yapılıyor getiridiğiniz parçalarla, yapacağınız researchleri iyi seçmelisiniz çünkü elinizdeki zırhlar ve silahlar çabuk eskiyeceklerdir.

Engineering, researchle bulunan çoğu şey ve daha fazlasını burada üretiyorsunuz, tabi bunun için para ve materyal gerekli o sebeple harcamalarda dikkali olmalısınız.

Barracks, askerlerimizin boş zamanlarını geçirdikleri yer, askerlerin durumu zırhları ekipmanlarını customization kısımlarını buradan değiştirebilir yeni askerleri buradan isteyebilirsiniz.
Base'de bunların yanı sıra çeşitli facilityler kurmanız gerekecek, daha fazla uydu için ayrı bir bina,başka gelişmeler için ayrı, üssün elektrik ihtiyacı için ayrı bunlar birbirlerinin yakınında olunca bonus verdiği için bu kurulumları da iyi seçmelisiniz.
Cevap bulunamadı.