Call of Duty: Black Ops 6 tanıtıldı! İşte Türkiye fiyatı

Date: 10.06.2024 07:42
Call of Duty: Black Ops 6 tanıtıldı! İşte Türkiye fiyatı
Call of Duty: Black Ops 6 tanıtıldı! Çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı hakkında bilgi verilecek.

 

Call of Duty: Black Ops 6 Tanıtıldı!

Geçtiğimiz günlerde oyun dünyasının merakla beklediği oyunlardan biri olan Call of Duty: Black Ops 6 resmi olarak tanıtıldı. Yıllardır oyun severlerin favorisi olan Call of Duty serisinin bu yeni oyunu, görsel ve oynanış açısından oldukça iddialı görünüyor.

 

Çıkış Tarihi ve Türkiye Fiyatı

Call of Duty: Black Ops 6, tanıtımıyla beraber oyun severlerin merak ettiği detaylar arasında çıkış tarihi ve fiyatı da yer alıyor. Oyunun çıkış tarihi henüz net olarak açıklanmasa da, genellikle Call of Duty serisinin oyunları Kasım ayında piyasaya sürüldüğü düşünüldüğünde, bu yılın son çeyreğinde çıkması bekleniyor. Türkiye fiyatıyla ilgili net bir bilgi olmamakla birlikte, önceki Call of Duty oyunlarının fiyatları göz önünde bulundurulduğunda, Black Ops 6'nın da benzer bir fiyat aralığında olması muhtemel.

 

Call of Duty Hayranları Heyecanla Bekliyor

Her yeni Call of Duty oyunuyla olduğu gibi, Black Ops 6 da oyun severler arasında büyük heyecan yaratmayı başardı. Oyunun tanıtım fragmanı ve detayları, oyuncuları heyecanlandırmaya yetiyor. Call of Duty severler, oyunun çıkış tarihini ve fiyatını sabırsızlıkla beklerken, yeni oynanış mekanikleri ve grafikleriyle oyunun ne kadar iddialı olduğunu göstermesi bekleniyor.

How can we help you?
Loading...