Call of Duty Infinite Warfare Season Pass

1.742,33 TL
Call of Duty Infinite Warfare Season Pass satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Call of Duty Infinite Warfare Season Pass kullanmak için Steam hesabınızda Call of Duty Infinite Warfare bulunması gerekir. Call of Duty Infinite Warfare Season Pass Steam üzerinden indirilip oynanabilir.
  Call of Duty Infinite Warfare Season Pass Bir DLC pakettir. Steam hesabınızda Call of Duty Infinite ana oyunu yoksa bu ürün tek başına kullanılamaz.

  Call of Duty Infinite Warfare Season Pass nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Call of Duty Infinite Season Pass satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Call of Duty Infinite Warfare Season Pass Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Call of Duty Infinite Warfare Season Pass fiyat bilgilisi ve Call of Duty Infinite Warfare Season Pass indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  Call of Duty Infinite Warfare Season Pass steam key nasıl aktif edilir?

  Call of Duty Infinite Warfare Season Pass pc aktivasyon işlemi Steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Steam launcher üzerinden ‘Steam'de ürün etkinleştir‘ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Karşınız gelen ekrandan Call of Duty Infinite Warfare Season Pass indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Call of Duty oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Call of Duty Infinite Warfare Season Pass steam key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...