Total War Rome 2 Caesar Edition

%72Discount
1.045,48 TL
296,22 TL
Total War Rome 2 Caesar Edition satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Total War Rome 2 Caesar Edition Steam üzerinden indirilip oynanabilir. 4 ürün içerir: Total War: ROME II Ana Oyun, The Caesar in Gaul Campaign, The Imperator Augustus Campaign ve The Power & Politics Update.
  Total War Rome 2 Caesar Edition İçeriği nedir?
  •  Total War: ROME II 
  •  The Caesar in Gaul Campaign Expansion Pack
  •  The Imperator Augustus Campaign Expansion Pack
  •  The Power & Politics Update
  •  The Ancestral Update
  Total War Rome 2 Hakkında

  Oyunda 3 bölümden oluşan tutorial kısmı yer alıyor. Bu Kısımı oynayarak oyun hakkında hikayeyi öğrenebilir, savaş hakkında nasıl bir strateji geliştireceğinize karar verebilirsiniz. Açıkçası bu kısım oldukça uzun 3-4 saat kadar sürebiliyor. Hikaye kısmını geçtiğiniz de ise ara yüzdeki değişikliklerle karşılaşacaksınız. Tek değişiklik ara yüzde de değil oyunda pek çok değişiklikten biri de derinlik ve karakterler. Oyun bu kez oldukça usta bir şekilde tasarlanmış. Geniş haritasına rağmen görseller oldukça yeterli. Oyun Rome çağında geçtiği için o döneme ait pek çok görseli de görmüş oluyorsunuz ve döneme de hakim olmanızı sağlıyor. Oyunda Helenistik, Barbar kültürleri de görmeniz mümkün. Yani askerlerinizin yan kısmında kültürel özellikler de yer alıyor. Oyunda dönemdeki gibi ticaret yapabiliyor, ürün alıp satabiliyorsunuz. Oyunda bir diğer dikkat çeken değişiklik ise politika. Oyun sizlere cumhuriyet ve monarşi seçeneğini sunuyor. Bu yöntemi şekillerine göre politikanızı sürdürerek oyuna devam etmeniz gerekiyor. Savaşlar konusunda da eski oyundan farklı olarak bir ırkın size savaş açıp açmayacağını rahatlıkla anlayabiliyor ve buna göre önlemlerinizi alabiliyorsunuz. Oyunda tabi ki dostane ilişkileriniz de oluyor. Multiplayer seçeneğine göz gezdirerek arkadaşlarınızla oyunda da dost hanedanlık olabilirsiniz ve bu şekilde stratejilerinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Total War Rome 2 pek çok farklı özelliği ile eski oyundan çok daha beğeninizi kazanacak.

  En ucuz fiyata Total War Rome 2 Caesar Edition nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Total War Rome 2 Caesar Edition satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Total War Rome 2 Caesar Edition Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile Total War Rome 2 Caesar Edition satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Total War Rome 2 Caesar Edition fiyat bilgilisi ve Total War Rome 2 Caesar Edition indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Total War Rome 2 Caesar Edition cd key nasıl aktif edilir?

  Total War Rome 2 Caesar Edition Steam key'i aktif edebilmeniz için steam hesabınızın olması gerekmektedir. Total War Rome 2 Caesar Edition aktivasyon işlemi steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız keyi steam launcher üzerinden 'Steamde ürün etkinleştir' kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan Total War Rome 2 Caesar Edition indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Total War Rome 2 oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Total War Rome 2 Caesar Edition key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz. 

  Total War Rome 2 Caesar Edition Sistem Gereksinimleri nedir?
   
  Total War Rome 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
  •  İşletim sistemi: XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8
  •  İşlemci:2 GHz Intel Çift Çekirdekli işlemci / 2.6 GHz Intel Tek Çekirdekli işlemci
  •  Hafıza:2GB RAM
  •  Grafik:512 MB DirectX 9.0c uyumlu kart (gölgelendirici model 3, köşe doku getirme desteği).
  •  Sabit Disk:35 GB HD alanı
  Total War Rome 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri
  •  İşletim sistemi:Windows 7 / Windows 8
  •  İşlemci:2. Nesil Intel Core i5 işlemci (veya üstü)
  •  Hafıza:4GB RAM
  •  Grafik:1024 MB DirectX 11 uyumlu grafik kartı.
  •  Sabit Disk:35 GB HD alanı
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...