Fallout 4

%60Discount
249,00 TL
99,00 TL
Fallout 4 satın alma işleminizden sonra Xbox One cd key olarak teslim edilmektedir. Fallout 4 aktivasyon ve kurulum tamamen Xbox One üzerinden yapılmaktadır. Fallout evreni 2. Dünya savaşına kadar dünya tarihi ile aynı çizgide ilerliyor ancak bu tarihten sonra ayrılarak ve alternatif bir hikayeye dönüşüyor. Falllout evreni ve dünyamız arasındaki en önemli farklardan biri transistörlerin Fallout evreninde keşfedilmemiş olmasıdır.
  Fallout 4 Xbox One Hakkında

  Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen Fallout 4 Aksiyon, RPG oyunu kategorisinde yer almaktadır. Serinin beşinci büyük oyunudur. Birinci görüş ya da üçüncü görüş kamerasından oynanabilen, post-apocalyptic senaryoya sahip sürprizlerle dolu kurgusal bir yapıya sahiptir.Fallout 4 Game of the Year Edition genişleme paketi ile grafik iyileştirmeleri ve ücretsiz birçok DLC paketini içerisinde barındırmaktadır.

  Fallout Dünyası, Fallout 4 Hikayesi ve Oynanışı

  Fallout 4 oyununun hikayesine geçmeden önce kısaca Fallout evreninden bahsetmek gerekirse;

  Fallout evreni 2. Dünya savaşına kadar dünya tarihi ile aynı çizgide ilerliyor ancak bu tarihten sonra ayrılarak ve alternatif bir hikayeye dönüşüyor. Falllout evreni ve dünyamız arasındaki en önemli farklardan biri transistörlerin Fallout evreninde keşfedilmemiş olmasıdır. Bizim dünyamızda transistörler 1947 yılında icat edilmişti. Bu cihaz sayesinde kullandığımız tüm cihazlarda giderek küçülme gerçekleşti ancak Fallout evreninde keşfedilmediği için 22. Yüzyıl Fallout evreninde bilgisayarlar, televizyonlar hatta radyolar büyük ve hantallar. Bunları daha önce serinin diğer oyunlarını da oynadıysanız fark etmişsinizdir. Fallout evreninde bilgisayar monitörlerinde katot ışını tüpü kullanıldığından bu monitörler mono krom yani siyah beyaz olarak kullanılabiliyor. Fallout evreninin yapay zeka ve robot teknolojisi ise transistör yoksunluğundan ve bize göre ilkel görünmesine rağmen gerçek dünyaya oranla hayli gelişmiştir. Bireysel olarak hareket edebilen görsel ve işitsel verileri anında işleyebilen ve bunlara dayanarak cevap verebilen nükleer enerji ile çalışan bir donanıma sahip.

  Fallout evreninde kullanılan teknoloji bir hayli bizim kullandığımız teknolojiden oldukça farklı görünüyor. Araçlar, silahlar ve medikal alandaki teknolojiler büyük farklılıklar gösteriyor. Örneğin yaralandığınızda kullandığınız steam patchler değişik bir biyomedikal ürünü olarak vücudunuza enjekte ettiğinizde küçük yaralanmalarınızı büyük hızla onarabiliyor.

  İnanılmaz bir kurgusal dünya yaratmayı başaran Bethesda Game Studios ekibi bizleri bu dünyaya hapsedecek kadar ilgi duymamızı sağlamış.

  Spoiler vermemek için Fallout 4 hikayesine ve oynanışına kısa bir giriş yapacağız çünkü hikayemiz ve oynanış dinamiklerimiz birçok sürpriz barındırmaktadır.

  Fallout 4, Nükleer savaştan 200 yıl sonrasında post-apocalyptic bir dönemde geçiyor. Kahramanımız teknolojinin son harikası bir sığınakta 200 yıl boyunca donmuş bir şekilde saklanıyor. Bu durum sırasında kimliği belirsiz kişiler tarafından kahramanımızın çocuğu kaçırılıyor. Evladını geri almak için anne veya baba olarak oynayabileceğimiz oyun Amerika’nın Boston şehrinde geçiyor. 

  Oyuna başlamadan önce karşımıza bir karakter yaratma ekranı çıkıyor. Geliştiriciler bu konu üzerine o kadar iyi çalışmış ki bazı oyuncular ünlülerin bire bir benzerlerini dahi tasarlayarak oynayabiliyor. Karakterimizi yarattıktan sonra oyunun büyük ve renkli dünyasına giriş yapıyorsunuz.

  En ucuz Fallout 4 Xbox One nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Fallout 4 Xbox One satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Fallout 4 satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Fallout 4 Xbox One fiyat bilgilisi ve Fallout 4 Xbox One indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Fallout 4 Xbox One key nasıl aktif edilir?

  Fallout 4 Xbox One aktivasyon işlemi Xbox web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Xbox sitesi üzerinde redeem code kısmı üzerinden ‘Bir kod kullan’ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Sonrasında xbox one konsolu üzerinde Fallout 4 indirmeye başlayabilirsiniz. İndirme işleminin ardından Fallout 4 oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Fallout 4 XBox One key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...