Grand Theft Auto V

%62Discount
1.045,40 TL
393,77 TL
Kullanılabilecek bölgeler:
Platform:
GTA 5 satın alma işleminden sonra Rockstar Games CD Key olarak teslim edilir. Online olarak oynayabilirsiniz. Aktivasyon ve kurulum Rockstar Games üzerinden yapılmaktadır. GTA 5 Steam üzerinde kullanılamaz. Yüzlerce farklı karayolu aracına ek olarak uçak, denizaltı ve hatta planör gibi araçlardan faydalanmaya imkan veren yapisi ile GTA 5, “ Açik Dünya “ kavramının gerçekten en yoğun yasandığı oyunlardan birisi olarak da nitelendirilebilmekte.
  Grand Theft Auto V Hakkında

  Hemen hemen herkesin bildiği ve yılardır serisinin her oyununun oynandığı bu yapım gerçek dünyanın sanal dünyaya yasıtılması sonucu oluşturulan ve özgür dolaşma mantığı ile çalışan eğlence dolu bir oyundur. Her geçen gün yapımcılar ve bağımsız geliştiriciler tarafından yeni bir mod eklenerek oyuncularına yenilikler sunması oyuna popülerlik katmıştır.

  Grand Theft Auto V  Hikayesi nedir?

  Hikayemiz 2004 yılında bir banka soygunu görevi ile başlamaktadır. Soygunu gerçekleştirdikten sonra paralarla kaçarken polisle girilen çatışmada Brad, ajan Dave Norton tarafından öldürülür. Çatışma sırasında Michael vurularak yaralanır. Trevor her ne kadar takımını savunmak için polisle çatışsa da Micheal ona kaçmasını söyler. Trevor bu sırada bir kadını rehin alarak öldürmekle tehdir eder ve olay yerinden kaçar. Daha sonra Michael’in cenazesi görülür. Herkes cenazenin Michael’e ait olduğunu sanmaktadır fakat cenaze Brad’indir. Michael polisle anlaşma yaparak tanık koruma programına alınmıştır. ‘’Michael De Santa’’ takma adıyla yaşamına devam eder. Hikayemiz 2013 yılına dönerek devam etmeye başlar. Gelişen olayla inanılmaz bir hal alır.

  En ucuz Grand Theft Auto V nereden satın alınır?

  Durmaplay.com sitemize üye giriş yaparak veya üyeliksiz olarak Grand Theft Auto V satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinizi ekleyin ve ardından ödeme yönteminizi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Grand Theft Auto V fiyat bilgisi satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Kredi kartına taksitle veya Bitcoin ile Grand Theft Auto V satın alabilir miyim?

  Evet, Durmaplay.com sitemiz üzerinden kredi kartınız ile taksitli alışveriş yapmanız mümkündür. Tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium ile ödeme gibi kripto paranız ile ödeme yapabilirsiniz.

  Grand Theft Auto V nasıl aktif edilir?

  Grand Theft Auto V aktivasyon işlemi Rockstar Games üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Rockstar Games launcher üzerinden ‘Reedem Code‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan GTA 5 indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan gta 5 nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.  Bu işlemin ardından Gta 5 oynayabilirsiniz.

  Grand Theft Auto V sistem gereksinimleri nedir?

  Minimum:
  •   İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
  •   RAM: 4 GB
  •   İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
  •   Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
  •   Ses Kartı: 100% DirectX 10 compatible
  •   Gereken Boş Disk Alanı: 72 GB
  •   Ekran Kartı Hafızası: 1 GB
  Önerilen: 
  •   İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHz (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHz (8 CPUs)
  •   RAM: 8 GB
  •   İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
  •   Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7870 2GB
  •   Ses Kartı: 100% DirectX 10 compatible
  •   Gereken Boş Disk Alanı: 72 GB
  •   Ekran Kartı Hafızası: 2 GB
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...