Serious Sam 3 BFE Jewel of the Nile

%50Discount
348,49 TL
174,25 TL
Serious Sam 3 BFE Jewel of the Nile satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Serious Sam 3 BFE Jewel of the Nile kullanmak için Steam hesabınızda Serious Sam 3 BFE bulunması gerekir. Temel Özellikler, Üç yeni görev, gizemli bir adaya, hain kanyonlara ve eski tapınaklara karşı koyuyor! Serious Sam 3'te ilk kez güçlü Aludran Reptiloid'e karşı savaşın ve tamamen yeni bir devasa son patrona karşı karşı karşıya kalın! Lazer tüfeği daha var mı? Daha keskin nişancı tüfeği var mı?
  Serious Sam 3 BFE Jewel of the Nile Bir DLC pakettir. Steam hesabınızda Serious Sam 3 ana oyunu yoksa çalışmayacaktır.

  Uygun fiyata Serious Sam 3 BFE Jewel of the Nile nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Serious Sam 3 Jewel of the Nile satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Serious Sam 3 BFE Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile Serious Sam 3 BFEJ ewel of the Nile oyunu satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Serious Sam 3 BFE Jewel of the Nile fiyat bilgilisi ve Serious Sam 3 BFE Jewel of the Niler indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  Serious Sam 3 BFE Jewel of the Nile cd key nasıl aktif edilir?

  Serious Sam 3 BFE Steam key'i aktif edebilmeniz için steam hesabınızın olması gerekmektedir. Serious Sam 3 BFE aktivasyon işlemi steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız keyi steam launcher üzerinden 'Steamde ürün etkinleştir' kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan Serious Sam 3 BFE Jewel of the Nile indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Serious Sam 3 BFE oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Serious Sam 3 BFE key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...