Silkroad Online 50 Silk

%4Discount
162,10 TL
155,61 TL
Silkroad Online 50 Silk satın alma işleminden sonra epin kodu olarak teslim edilmektedir. Silkroad Online ödeme penceresinde epin bölümünden aktif edebilirsiniz. Silkroad Online 50 Silk ile oyunda seviye yükseltebilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.
  Silkroad Online Hakkında

  Joymax firması tarafıdan geliştirilen devasa çok oyunculu bir MMORPG oyunudur. Eski Asya ve Avrupa arasındaki kültürel ve ekonomik ticareti konu alan tarihi maceraları yansıtmayı amaçlamıştır. Türkçe dil desteği sayesinde Türk oyuncular tarafından da oldukça popüler bir oyundur.

  Oyunun genel mantığı ticari bir strateji üzerine kurulmuş. Oynadıkça seviye ve altın kazanarak karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. Kazandığınız her seviye ile yeni beceriler ve özellikler açarak rakiplerinize karşı üstünlük kurmaya çalışıyorsunuz. 

  Silkroad Online Silk ne işe yarar?

  Silk, Silkroad online oyununda kullanılan bir para birimidir. Oyuncular Silk satın alarak oyunda var olarak farklı eşyaları satın alabilir. Bu eşyalar sayesinde karakterinizi güçlendirebilir ve rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde ticareti yapılmayan bazı itemleri satın almak için kullanabilirsiniz. Eşya geliştirmeleri ve Premium almak için silk kullanabilirsiniz.

  Silkroad Online Silk fiyatları nedir?

   Silkroad Online 10 Silk
   Silkroad Online 50 Silk
   Silkroad Online 100 Silk
   Silkroad Online 300 Silk
   Silkroad Online 500+25 Silk
   Silkroad Online 700+50 Silk
   Silkroad Online 1000+100 Silk

  En ucuz fiyata Silkroad Online Silk nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Silkroad Online 50 Silk satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Silkroad Online Silk satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile Silkroad Online Silk para satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Silkroad Online 50 Silk fiyat bilgisi ve Silkroad Online Silk 50 indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Silkroad Online Silk kod nasıl aktif edilir?

  Silkroad Online 50 Silk satın alma işleminden sonra epin kodu olarak teslim edilmektedir. Silkroad Online ödeme penceresinde epin bölümünden aktif edebilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...