Spotify 30 USD

976,96 TL
Spotify satın alma işleminden sonra CD Key olarak teslim edilir. Spotify Gift Card aktif edildiğinde 30 USD bakiye sağlar. Spotify 30 USD Card sadece para birimi USD olan üyeliklerde kullanılabilir, diğer bölge para birimlerine çevirilemez. Spotify İsveç asıllı bir müzik veri akışı sistemidir. Sony, EMI, Universal gibi dünyaca ünlü plak şirketlerine kayıtlı, seçilmiş müziklerin, herhangi bir kısıtlama olmadan dinlenmesine olanak veriyor.
  Spotify Nedir?

  Spotify İsveç asıllı bir müzik veri akışı sistemidir. Sony, EMI, Universal gibi dünyaca ünlü plak şirketlerine kayıtlı, seçilmiş müziklerin, herhangi bir kısıtlama olmadan dinlenmesine olanak veriyor. Müziklere; sanatçı, albüm adı, şarkı adı, tarz, şeklinde arama kriterleri ile ulaşılabiliyoruz.

  Spotify’in Özellikleri nedir?
  •   Spotify’in içerisinde bulunan tüm müzikleri yasal olarak dinleme hakkınız bulunuyor.
  •   Müzik sahipleri, Spotify’in üyelik ve reklam sistemi sayesinde gelir elde edebiliyor.
  •   Devasa bir şarkı veri tabanı bulunuyor.
  •   Mobil uygulaması, web arayüzü ve bilgisayar programı üzerinden rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz.
  •   Özelleştirilebilir oynatma listesi hazırlayabilir, indirdiğiniz şarkıları çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.
  •   Shazam ile entegre olarak çalışabiliyor. Bu sayede shazam ile keşfettiğiniz müzikleri Spotiyf üzerinden ücretsiz dinleyebilirsiniz.
  Spotify Nasıl Kullanılır?

  Spotify ücretli bir uygulamadır fakat ücretsiz olarak da kullanabilmek mümkündür. Ücretsiz olarak kullanıldığında bazı kısıtlamalara tabiidir. Ücret ödeyerek uygulamayı kullandığınızda beğendiğiniz şarkılara özel listeler oluşturabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz şarkıları çevrimiçi olarak indirme hakkınız bulunuyor. Bu sayede dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde uygulama üzerinden indirdiğiniz şarkıları internet gerektirmeden diyebilirsiniz. Reklamsız olarak müzik dinlemek için Spotify Premium üyelikten yararlanabilirsiniz.

  En ucuz Spotify 30 Usd Balance nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Spotify 30 Usd Balance satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Spotify Usd satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Spotify 30 Usd Balance fiyat bilgilisi ve Spotify Usd Balance indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Spotify 30 Usd Balance kod nasıl aktif edilir?

  Spotify web sitesine giriş yapın. Sağ üstte bulunan profil butonuna tıklayın. Ardından hesap sekmesine tıklayarak sayfayı açın. Sayfanın en alt kısmında bulunan 'Kullan' bölümüne aldığınız kodu yazıp aktif edebilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...