The Sims 3 Supernatural

%71Discount
696,93 TL
205,59 TL
The Sims 3 Supernatural satın alma işleminden sonra EA App CD Key olarak teslim edilir. The Sims 3 Supernatural kullanmak için EA App hesabınızda The Sims 3 bulunması gerekir. Doğaüstü dünyayı sihirli, gizemli ve fesat dolu yepyeni bir dünyada kucaklayın. En başından cadılar, vampirler, periler veya kurtadamlar yaratın.
  The Sims 3 Supernatural Hakkında

  The Sims 3 Supernatural paketi ile artık doğa üstü güçlere ve bilim kurgu karakterlere sahip olabilirsiniz. Bu eklenti sayesinde cadılar, kurt adamlar, periler, zombiler ve daha güçlü vampirler ekleniyor. Elbette bu eklenti içerisinde birçok eşya, kıyafet ve saç stilleri de mevcut. Oyuna gelen eşyaların bazılarını ilk defa göreceksiniz. (Sallanan sandalye, tren oyuncağı, büyü seti vs.) Ayrıca oyuna eklenen yeni meslek sayesinde falcı olabilir ve simlere gelecekleri hakkında bilgiler verebilirsiniz. 

  Büyü setini kullanarak 40’tan fazla iksir hazırlayabilirsiniz. Her iksirin kendine özgü bir tarifi mevcut. Elbette bu iksirleri hazırlamam hiçte kolay değil. Bu iksir tarifleri için gerekli malzemeleri bulmanız kolay olmayacak. İksirler sayesinde ‘Cine dönüştürme’ ‘ihtiyaç arttırma’ ve ‘kusturma’ gibi birçok çeşit sihirli iksir hazırlayabilirsiniz. Şaşkınlıkla karşılayabileceğiniz lanetli tablolar, büyülü lambalar ve gizli kapılara hazırlıklı olun.
  Supernatural ile eklenen kasabamız Moonlight Falls ise şimdiye kadar eklenmiş tüm kasabalardan farklı bir havaya sahip. Oldukça büyük ve karanlık bir havası var. Bu kasabada modern ev bulmak oldukça güç. Her ev klasik ve gothik tarzda yapılmış. Kasabanızın özel mekanlarında yaratıkları keşfedebilir ve ışınlanmak için telefon kulübelerini kullanabilirsiniz.

  En uygun fiyata The Sims 3 Supernatural nereden satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak The Sims 3 Supernatural satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. The Sims 3 Supernatural origin satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. The Sims 3 Supernatural fiyat bilgilisi ve The Sims 3 Supernatural indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  The Sims 3 Supernatural key nasıl aktif edilir?

  The Sims 3 Supernatural key aktivasyon işlemi origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ‘’Reedem a Code‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan The Sims 3 Supernatural indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından The Sims 3 oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Sims 3 Supernatural nasıl aktif edilir butonuna basabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...