Thief

%83Discount
1.045,48 TL
174,25 TL
Thief satın alma işleminden sonra XBox One CD Key olarak teslim edilir. Thief XBox One üzerinden indirilip oynanabilir, PC yada PS4 üzerinde çalışmaz. Usta hırsız Garrett olacaksın: En zorlu soygunlar, ulaşması en zor ganimetler ve en iyi saklanan sırlar... Hiçbiri senin ulaşamayacağın kadar uzak değil. Yönetimini seç: Ne tür bir Usta Hırsız olacaksın? Benzeri görülmemiş oynanabilirlik: Thief, manzaraları, sesleri, bölüm tasarımı ve yapay zekasıyla eşi benzeri görülmemiş bir oyun sunuyor.
  Thief Hakkında

  Thief video oyun serisi gizlilik oyunları içerisinde en ünlü yapımlardan bir tanesi olarak biliniyor. Square Enix ve Eidos Montrea firmaları tarafından baştan yorumlanarak yeni nesiller için tekrar düzenlendi.

  Ana karakterimiz Garrett usta bir hırsızdır. Şehrin göbeğinde bulunan saat kulesi ve çevresini mesken tutmuş, zenginlerden aşıran tam bir gizlilik ustası. Yetim bir çocuk olarak sokaklarda büyümüş, hayatı öğrenirken hırsızlık yapmak zorunda kalan Garrett insanlara güvenme konusunda da oldukça isteksiz bir kişiliğe sahip. Bu nedenle her zaman yalnız çalışmayı tercih eder fakat buna tek istisna eski çırağı Erin’dir. Ustasıyla zıt karakterlere sahip öldürme hevesi yüzünden Garrett ile yollarını ayırmak zorunda kalmış. Ancak kader yollarını bir görev sırasında tekrar kesiştirir ve hikayenin ana hatları ortaya çıkmaya başlar. Bir yanda idealleri ve prensipleri olan usta hırsız Garrett, diğer yanda genç ve sabırsız bir çırak olunca işler kısa süre içerisinde ters gitmeye başlıyor.

  Görevlerle ilgili tartışırlarken üzerinde bulundukları Northcrest Manor’daki cam kubbenin çökmesiyle ürkütücü bir ayinin ortasına düşerler. Kargaşa içerisinde Garrett çırağını kurtarmaya çalışsa da başarılı olamıyor ve kendisini zor kurtarıyor. Bu olaydan sonra yaşanan her şey tam bir gizem içerisinde. Garett uyandığında nasıl kurtulduğuna dair en ufak bir şey hatırlamıyor, üstelik sağ gözü normalin dışında şeyler görebilmeye başlıyor. Ayrıca görevi aldığı arkadaşının söylediğine göre Northcrest Manor'daki olayın üzerinden tam 1 yıl geçmiş ve bu süre içerisinde Garrett hiçbir şey hatırlamamaktadır.

  Bu olaydan sonra büyük bir senaryo bizleri bekliyor. Ana karakterimizin geçmişten gelen hikayeleri ve hayaletleri ile psikolojik bir serüvenin içinde oyuna devam ediyoruz.

  En ucuz Thief XBox One nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Thief XBox One satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Thief satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Thief XBox One fiyat bilgilisi ve Thief XBox One indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Thief XBox One key nasıl aktif edilir?

  Thief XBox One aktivasyon işlemi Xbox web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Xbox sitesi üzerinde redeem code kısmı üzerinden ‘Bir kod kullan’ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Sonrasında xbox one konsolu üzerinde Thief indirmeye başlayabilirsiniz. İndirme işleminin ardından Thief oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Thief XBox One key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...