Total War Warhammer Savage Edition

%68Discount
1.400,00 TL
449,00 TL
Total War Warhammer Savage Edition satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Total War Warhammer Savage Edition Steam üzerinden indirilip oynanabilir ve PC için geçerlidir, XBox ve PS üzerinde çalışmaz.
  Total War Warhammer Savage Edition İçeriği Nedir?

  Total War Warhammer Savage Edition, Total War Warhammer ana oyunu ve iki ek paket içerir.
  • Total War Warhammer
  • Call Of Beastman DLC
  • Chaos Warriors DLC
  Total War Warhammer nasıl bir oyundur ? Total War Warhammer nasıl oynanır?

  Strateji türü olan iki oyunun dahiyane bir şekilde birleşmesi ile oluşturulan bu yapım Total war’ın taktiksel sistemini ve Warhammer evreninin birleşmesi ile ortaya saatlerce başından kalkamayacağınız bir oyun çıkmış. Oyunda beş adet ırk bulunmaktadır. Bunlar; Cüceler, İnsanlar, Orklar, Vampir Lordları ve Kaos’dur.

  Her ırkın kendini has baskın yönleri ve dezavantajlı yönleri bulunmaktadır. Tüm detayları Türkçe olarak öğrenebileceğiz geniş içerikli bir oyun ansiklopedisi de oyun içerisinde beraberinde gelecek.  Yine de kısaca bahsedecek olursa oyuncular sıra ile hamle yapmaktadır. Köy, kasaba ve yerleşim yerlerini alarak ve vergi toplayarak para biriktiriyorsunuz ve ordu gelişimi için kullanıyorsunuz. Elbette bir tek ordu değil çeşitli geliştirilebilir ünitelerin sevilerini arttırarak elit asker üretimi de yapabiliyorsunuz.

  Oyunun temel mantığı kolay gibi gözükse de birçok değişken yapısıyla birlikte zorlaşıyor ve strateji unsurları devreye giriyor. Savaşarak aldığınız yerlere ne yapacağınıza siz karar veriyorsunuz ve yaptığınız bu seçimler doğrultusunda bölgenizdeki halkınızın size karşı tutumu ve davranışları olabiliyor. İster koloni oluşturun ister her şeyi yağmalayın fakat tüm bunların artıları olduğu gibi eksileri de olacaktır.

  Halkın moralini her zaman üst seviye tutmak çok önemli. Moral seviyesi çok düşük olan bölgelerde halk bir süre sonra isyan başlatıyor ve küçük düzensiz ordular oluşturuyorlar. Elbette bu ordular size zarar verecek seviyelerde değil fakat kaybedilen bölgeler ekonomik olarak ciddi gelir kayıplarına neden olabiliyor.

  Oyunun yaşayan bir dünyası olduğunu unutmamalısınız. Bazı şeyler siz isteseniz de istemeseniz de oluyor. Elbette bu olaylara karşı vereceğiniz cevaplar çok büyük önem arz ediyor fakat doğru ve cesaretli olacağını düşündüğünüz karar kimi zaman büyük zararlar bile getirebiliyor. Topraklarınıza gelen göç dalgaları karşısındaki tepkiniz veya ekmek çalan bir hırsıza vereceğiniz ceza.. tüm bunların size karşı olumlu veya olumsuz birtakım sonuçları olacaktır.

  Savaşların genel yapısı oldukça gösterişli hatta grafikleri ve karakter animasyonları oldukça gerçekçi yapılmış. İzlenmeye değer bir yapısıyla gözlerinizi alamayacaksınız. Dilerseniz savaşları otomatik olarak sonuçlandırabilirsiniz veya bizzat savaş meydanında ordunuzu yönetebilirsiniz. Elbette savaşların otomatik çözümlemeden size ne kadar şansınızın olduğu gösterilecek. Fakat savaşları bizzat yönetmeniz daha avantajlı olacaktır.

  Ucuza Total War Warhammer nereden satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Total War Warhammer satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Total War Warhammer satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Total War Warhammer fiyat bilgisi ve Total War Warhammer indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Total War Warhammer steam key nasıl aktif edilir?

  Total War Warhammer aktivasyon işlemi Steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız keyi Steam launcher üzerinden -Steam de ürün etkinleştir- kısmına yapıştırın ve aktif edin. Karşınıza gelen sayfadan Total War Warhammer indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Total War Warhammer nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz. Bu işlemin ardından Total War Warhammer oynayabilirsiniz. 

  Total War Warhammer Sistem gereksinimleri nedir?

  Minimum Sistem Gereksinimleri 
  •   İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  •   İşlemci : Intel® Core™ 2 Duo @3.0 GHz
  •   Bellek: 3 GB RAM
  •   Depolama: 35 GB Boş Alan
  •   Ekran Kartı: AMD Radeon HD 5770 1024MB (DirectX 11) / NVIDIA GTS 450 1024MB / Intel HD4000
  Önerilen Sistem Gereksinimleri
  •   İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 (64-bit)
  •   İşlemci : Intel® Core™ i5-4570 @3.20 GHz
  •   Bellek: 8 GB RAM
  •   Depolama: 35 GB Boş Alan
  •   Ekran Kartı: AMD Radeon R9 270X 2048MB (DirectX 11) / NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...