XBox 10 USD Gift Card

324,19 TL
XBox 10 USD Gift Card satın alma işleminden sonra cd key olarak teslim edilir. XBox 10 USD Gift Card sadece USA XBox hesabında kullanılabilir, diğer bölge üyeliklerinde çalışmaz. Bu ürün tüm XBox cihazları için geçerlidir. XBox hediye kartları ile yüksek çözünürlüklü filmleri ve TV şovları ve spor ve daha bir çok eklentilere XBox Live Hediye Kartı satın alarak erişim sağlayabilirsiniz. XBox One ve XBox oyunlarını XBox live kart satın alarak temin edilebilir ve uygulama, film, müzik, eklenti paketlerine eriş
  XBox LIVE

  XBox platformu için geliştirilmiş, dijital market ve online oyun oynamak için kullanılan bir çevrim içi ağdır. Bu ağ içerisindeki birçok ücretli ve ücretsiz içeriğe ulaşabilmeniz için bir XBox LIVE hesabınızın olması gerekir. XBox web sitesi üzerinden ücretsiz olarak üyelik oluşturabilirsiniz. Ücretli üyelik kullanarak da XBox LIVE özelliklerini genişletebilirsiniz.


  XBox 10 USD Gift Card nedir? Ne işe yarar?

  Bu ürünü satın alıp aktif ettiğinizde XBox Live hesabınıza 10 USD değerinde bakiye yüklemiş olursunuz. Bu kartı sevdikleriniz için alıp onlara hediye edebilirsiniz. Bu sayede kredi kartı kullanmalarına gerek kalmadan XBox Live mağazasından diledikleri oyunu veya içeriği rahatlıkla satın alabilirler. Hesabınıza yüklenen para ile oyun, müzik, film , TV şovları ve spor gibi daha bir çok eklentilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine bu ürünle XBox Live Gold üyelik satın alabilirsiniz. XBox 10 USD Gift Card satın al, sevdiklerini ve kendini mutlu et!

  İndirimli XBox 10 USD Gift Card nereden satın alınır?

  En uygun fiyat garantisi ile indirimli olarak XBox 10 USD Gift Card satın alabilirsiniz.Durmaplay.com sitemize üye giriş yaparak veya üyeliksiz olarak XBox 10 USD Gift Card satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinizi ekleyin ve ardından ödeme yönteminizi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. XBox 10 USD Gift Card fiyat bilgisi satın al butonunun hemen yanındadır.

  XBox 10 USD Gift Card nasıl kullanılır? Key aktivasyonu nasıl yapılır?

  XBox sitesine gidin ve üye girişi yapın. Ardından Sağ üst köşeden Hesabınıza basın, ... işaretine basın ve en son çıkan 'Kodu Kullan' butonuna basın. Satın aldığınız XBox 10 USD Gift Card kodunu girin ve onaylayın. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfamızın en üst kısmında bulunan XBox 10 USD Gift Card nasıl aktif edilir ? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...