Zula Altın 34000 ZA

260,00 TL
Zula Altın satın alma işleminden sonra E-Pin kodu olarak teslim edilir. Zula 34000 Altın kodu size Zula oyunu içerisinde 34000 ZA sağlar. Zula ödeme sayfasında E-Pin seçtikten sonra, altın kodu ve altın şifresini girdikten sonra aktif edilebilir.
  Zula Hakkında

  Tamamen yerli olarak geliştirilen Zula oyunu Türk yapımcı şirket Lokum Games tarafından 2016 yılında piyasa sürülmüştür. Bir çok oyuncunun beğenisini alarak oldukça geniş bir kitle tarafından sevilerek oynanmaktadır.

  Oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur. Zula giriş yapabilmek için steam hesabınızın olması gerekir veya kendi sitesi üzerinden zula kayıt oluşturarak zula indirebilirsiniz.

  Toplamda 14 farklı harita bulunan oyuna sürekli olarak yeni haritalar ve karakter güncellemeleri gelmektedir. Haritaların tamamı Türkiye’de bulunan bölgelerden esinlenilerek tasarlanmıştır. Hemen hemen her haritada Türkiye bayrağı görmek hepimiz için gurur verici bir duygu olduğunu belirtmek gerek. Yakın zamanda steam desteğini de alarak dünya genelinde birçok oyuncu tarafından oynanmaktadır.

  Oyunda 2 adet takım ve 5 farklı oyun modu bulunuyor. Zula ve Gladyo adındaki bu takımlar toplamda 10’ar farklı karakterle oynanabilmektedir. Oyunda oynanan modlar ise Herkes Tek, Ölüm Maçı, Aranıyor, Sabotaj ve Sancak Savaşı. Her modun kendine has kuralları var.

  Herkes Tek: Adından da anlaşılacağı üzere herkesin tek olduğu bir maçta en çok skoru yapan oyunun galibi olur.

  Ölüm Maçı: Ölünce herhangi bir bekleme süresi olmadan yeniden doğuyorsunuz ve takımınızla birlikte en çok oyuncuyu öldüren takım kazanıyor.

  Aranıyor: Oyundaki en ilginç ve eğlenceli modlardan birisidir. Oyunda aranan kişiyi belirlemeye çalışıyoruz. Belirli bir silah türü ile aranın kişiyi vuruyorsunuz, vuran kişi yeni raund’da yeni arana kişi olarak başlıyor.

  Sabotaj: iki takımdan birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. İlk olarak zula ekibinin bombalı saldırısı ile başlanıyor. Belirlenmiş hedeflere bombayı kurup 30 saniye boyunca koruyorsunuz. Karşı takım ise bomba patlamadan önce imha etmeye çalışıyor. Öldüğünüzde yeni raund başlayana kadar yeniden doğamıyorsunuz. Toplamda 10 tur oynanıyor.

  Sancak Savaşı: Her takımın kendine ait bir sancağı bulunuyor. Oyunda belirlenen süre boyunca kendi sancağınızı koruyarak karşı takımın sancağını çalış kendi bölgenize getirdiğinizde 1 puan kazanıyorsunuz. Süre bitene kadar en çok puan alan takım maçı kazanıyor.

  Oyunda bulunan para birimleri nedir? Zula Altın ne işe yarar? (34000)

  Oyunda 2 farklı para birimi bulunuyor. Oynanması ücretsiz olan bütün oyunlarda bu sistem kullanıldığı bilinmektedir. İlk para birimi oyun içinde oynandıkça kazanılan Zula parası. Diğer para birimi ise ücret ödeyerek satın alınabilenZula Altın’ı.

  Oyunda bulunan silahları ve mühimmatları satın almak ve kiralamak için zula altın kullanabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız silahları geliştirmek için kullanabiliyorsunuz. Oyun içerisindeki silahları 1 gün, 30 gün veya 90 günlük olarak kiralayabiliyorsunuz.

  Zula altın nasıl temin edilir?  En ucuz Zula altın nereden satın alınır? (34000)

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Zula altın satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Zula altın satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Zula altın fiyat bilgilisi ve Zula altın indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. İnternette göreceğiniz bedava zula altın veya zula altın hack gibi söylemlere inanmayınız. Bu tarz girişmler sonucu hesabınız kapatılabilir.

  Zula 34000 Altın nasıl aktif edilir?

  Zula web sitesine giriş yapınız. Ödeme sayfası üzerinden satın aldığınız miktarı seçin. Ödeme yöntemi olarak E-Pin seçtinden sonra altın kodu ve şifresini girerek aktif edebilirsiniz. Steam hesaplarında çalışmaz. Yalnızca Zula web sitesi üzerinden aktif edilebilir.

  Zula Sistem gereksinimleri
  •   İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1/10
  •   İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 2500
  •   Bellek: 2024 MB RAM
  •   Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003
  •   DirectX: Sürüm 9.0
  •   Depolama: 2000 MB kullanılabilir alan
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...