Bombom 150 Credits

30,00 TL
Bombom 150 Credits satın alma işleminden sonra Elex Pin kodu olarak teslim edilir. Bombom 150 Credits 337 games üzerinde aktif edilebilir. Bombom Kupon kodları, Bombom oyununda kullanılan para birimidir. Bombom kupon satın aldıktan sonra Bombom ödeme sayfasından E-Pin seçerek aktif edebilirsiniz. Bombom, türünün sınırlı örnekleri arasında olması ve geniş bir kullanıcı kesimine hitap etmesi ile birlikte gelişim ve yenilenmesini sürdürmektedir.
  Bombom Hakkında

  Bombom, sıra tabanlı strateji oyunları içeriside oldukça popüler olan bir tarayıcı oyundur. Herhangi bir kurulum gerektirmeksizin siteye üye olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

  Oyun içerisinde size yakın olan silahlara doğru ilerleyerek kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ardından karşınıza gelen düşmanlarla savaşarak deneyim puanı kazanıp gelişme kaydedebiliyorsunuz. Karakteriniz bu puanlar sayesinde gelişiyor hızlı ve etkili saldırılar gerçekleştirebiliyorsunuz. Bununla birlikte artan can sayınız ile savaşlarda daha fazla kalarak güçlü bir rakibe dönüşebiliyorsunuz.

  Oyunun oynanış mekaniği temelde bu şekilde ilerliyor ancak asıl farklılık ilk ‘Tutorial’ görevini aldığınızda başlıyor. Karşınıza gelen harita içeriside birçok farklı mekan ve mekanlar içerisindeki işleyiş değişiyor. Kimi mekanlarda arena benzeri müsabakalar varken kimi mekanlarda sadece görevler yapabiliyorsunuz. 

  Diğer oyuncularla etkileşime geçerek savaşabilir veya arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Arkadaşlık merkezine girdiğinizde listenizde bulunan arkadaşlarınızla mesajlaşabilir veya birbirinize hediyeler gönderebiliyorsunuz.

  Grafikleri klasik tarayıcı oyunları gibi olsa da sanatsal tasarımları sayesinde oldukça keyifli bir oyun oynama imkanı sunuyor. Uzun süren oynanışı ve karakter gelişimine olanak sağlaması oynanışı arttıran en büyük özellikler olarak söylebilir.

  Bombom Kupon Nedir? Bombom kupon ne işe yarar?

  Bombom Elex oyununda para birimi olarak bombom kupon kullanılmaktadır. Bombom kupon satın alarak oyunda bulunun alışveriş merkezinden birçok ürün satın alabilirsiniz. Bombom kuponlar rakiplerinizden hızlı ilerlemek ve arkadaşlarınız arasında sıralamanızı etkileyecek ürünler satın almanıza olanak sağlamaktadır. Bombom elex kupon oldukça önemli üstünlükler sağlamanıza yarayacaktır. Bombom satış ve yükleme sitesi olarak durmaplay adresimizi kullanabilirsiniz.

  Bombom Kupon kodu nasıl aktif edilir?

  Bombom kupon satın aldıktan sonra Bombom ödeme sayfasından E-Pin seçerek aktif edebilirsiniz.

  En ucuz fiyata Bombom Kupon nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Bombom 150 Credits satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Bombom elex 150 Credits satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile Bombom Kupon satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Bombom 150 Credits fiyat bilgisi ve Bombom 150 Credits indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...