Legend Online 7500+750 Elmas

655,00 TL
Legend Online 7500+750 Elmas Kodu, Legend Online hesabınıza 8250 elmas bakiye ekler. Legend Online Elmas kodu satın alma işleminizden hemen sonra size epin kodu olarak teslim edilir. Legend Online Ödeme sayfasından epin seçerek aktif edebilirsiniz. Legend Online kodları, Legend Online Reborn oyununda kullanılamaz.
  Legend Online Hakkında

  Oasis Games tarafından geliştirilen Legend Online, MMORPG türü ücretsiz bir tarayıcı tabanlı oyundur. Oyun kendi içerisinde birbirinden ilginç hikaye barındırıyor. Oyuncular hikayeleri takip ederek her biri birinden farklı bölüm sonu canavarları ile karşılaşarak birbirinden zorlu savaşlara katılabilecek.
  Oyuna öncelikle sınıfımızı belirleyerek başlıyoruz. Oyunda 3 ana sınıf bulunuyor. Bunlar: Savaşçı, Büyücü ve Yaycı. Ağır zırhlar ve silahlarla yakın dövüşü seven oyuncular Savaşçı, uzak mesafeden oynayanlar ise genel olarak Büyücü ve Yaycı sınıflarını tercih etmektedir.
  Birçok görev ile oyunda sürekli olarak meşgul tutuluyorsunuz. Giriş kısmında temel sistematiği anlatmak ve dövüş sitemini göstermek amacıyla kısa ve öğretici görevlerden oluşuyor. Daha sonra gelişecek bir şehir ele alarak büyük görevlere başlayabiliyorsunuz.

  Legend Online Elmas ne işe yarar?

  Legend Online’da premium alışverişlerde bulunmak için elmaslar bulunuyor. Oasis’in tasarladigi bu elmaslar sayesinde oyuncular market üzerinden, silah, zırh, büyü, karakter, kılıç, asa gibi nadir bulunan eşyaları satın almak istediklerinde hesaplarındaki elmasları bozdurarak işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. 
  Legend Online Elmas fiyatları ne kadardır?
  • Legend Online 150 + 15 Elmas
  • Legend Online 300 + 30 Elmas
  • Legend Online 600 + 60 Elmas
  • Legend Online 1500 + 150 Elmas
  • Legend Online 3000 + 300 Elmas
  • Legend Online 7500 + 750 Elmas
  • Legend Online 30000 + 3000 Elmas
  En ucuz fiyata Legend Online Elmas nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Legend Online 7500+750 Elmas satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Legend Online Elmas satın albutonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişiyapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile Legend Online Elmas para satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Legend Online 7500+750 Elmas fiyat bilgisi ve Legend Online 7500+750 Elmas indirimli fiyatbilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Legend Online Elmas Kodu nasıl aktif edilir?

  Legend Online Elmas kodu satın alma işleminizden hemen sonra size epin kodu olarak teslim edilir. Legend Online Ödeme sayfasından epin seçerek aktif edebilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} personas están revisando este producto.
  Últimas visitas
  Cargando...