Lifeless Planet Premier Edition

%20descuento
49,00 TL
39,00 TL
Lifeless Planet Premier Edition satın alma işleminizden sonra xbox one cd key olarak teslim edilir. Uzak bir gezegende yaşam ararken, bir astronot terk edilmiş bir Rus kasabasını keşfeder. Gizemli bir genç kadın onu garip ve ölümcül bir fenomenden kurtarıncaya kadar görevinin bir aldatmaca olduğundan şüpheleniyor ... Cansız Gezegen, eski bir bilim kurgu hikayesi ve ruhu içinde muhteşem ortamlar sunan üçüncü şahıs bir aksiyon-maceradır. klasik aksiyon maceraları.
  Lifeless Planet Premier Edition Hakkında

  Lifeless Planet Premier Edition, Stage 2 Studios tarafından geliştirilmiş ve Mayıs 2015 tarihinde yine Stage 2 Studios tarafından yayınlanmıştır. Oyunda bir gezegenin gizemini çözmek için görevlendirilmiş bir araştırmacıyı canlandırıyorsunuz. Lifeless Planet Premier Edition ile uçsuz bucaksız olan uzaya doğru maceralı bir yolculuğa çıkacaksınız.

  Araştırmacı olduğumuz bu oyunda, görevimiz bize verilen bir gezegeni araştırmaktır. Fakat işler düşünüldüğü gibi gitmiyor ve bir kaza sonucu geminiz parçalanıyor. Yaşam içermeyen bu gezegende, kazadan sonra uyandığınızda arkadaşlarınızı bulamıyorsunuz. Arkadaşlarınızı bulmak için gezegeni keşfetmeye başladıkça ne kadar yanıldığınızı anlıyorsunuz. Bu gezegene daha önce ayak basıldığını ve Sovyetler birliği tarafından gelindiğini anlıyorsunuz. Oyunda 20 adet benzersiz atmosferik olaylara ve birçok gizeme şahit olacağınız, bulmacalar çözüp, ipuçları arayıp, keşifler yapacağınız maceralı bir yolculuk deneyimi yaşayacaksınız.

  Lifeless Planet Premier Edition oyunu için kullanılan kaliteli görsellik ve grafik tasarımları ile oyunculara daha keyifli bir deneyim sunmaktadır. Kaliteli görsellik ve grafik tasarımlarıyla bütünleşen seslendirme ve ses efektleri ile de oyuncuları eşsiz ve sonsuz uzay atmosferine bağlamayı başarıyor.

  En ucuz Lifeless Planet Premier Edition XBox One nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Lifeless Planet Premier Edition XBox One satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Lifeless Planet Premier Edition satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Lifeless Planet Premier Edition XBox One fiyat bilgilisi ve Lifeless Planet Premier Edition XBox One indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  Lifeless Planet Premier Edition XBox One key nasıl aktif edilir?

  Lifeless Planet Premier Edition XBox One aktivasyon işlemi Xbox web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Xbox sitesi üzerinde redeem code kısmı üzerinden ‘Bir kod kullan’ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Sonrasında xbox one konsolu üzerinde Lifeless Planet Premier Edition indirmeye başlayabilirsiniz. İndirme işleminin ardından Lifeless Planet Premier Edition oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Lifeless Planet Premier Edition XBox One key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...