Netflix 1000 TL

%6descuento
1.150,00 TL
1.079,00 TL
Regiones disponibles:
Plataforma:
Netflix 1000 TL Gift Card satın almanızdan sonra CD Key olarak teslim edilir. Netflix 1000 TL Gift Card ile mevcut aboneliğinize devam edebilir yada yeniden abone olabilirsiniz. Netflix 1000 TL Gift Card sadece Türkiye'de geçerlidir.
  Netflix Hakkında

  Amerika’da bir DVD kiralama şirketi olarak başlayan Netflix internet çağının hız kazanması ile çevrimiçi dizi ve film izleten bir dev yapıya dönüştü. Türkiye’nin de aralarında bulundu 190 ülkede hizmet veren bu şirket diğer servislerden farklı olarak uygulama üzerinden çalışıyor. Bu uygulama birçok cihazda sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışabiliyor. Mobil cihaz,Televizyon, ve bilgisayar üzerinden rahatlıkla izlemenize olanak sunuyor.

  Netflix Hediye Kart ne işe yarar?

  Kredi kartınız yoksa veya kullanmak istemiyorsanız Netflix Hediye Kartı satın alarak bu işlemi atlayabilirsiniz. Netflix’in sunduğu abonelik seçenelerinden birini seçerek kodu aktif etmeniz yeterli olcaktır. Abonelik süreniz dolduğunda sizden herhangi bir ücret talep edilemez.

  Netflix nasıl üye olunur?

  Netflix’e üye olmak için Netflix sitesine giriş yapınız. Ardında üye ol butonuna basarak gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. 

  Netflix abonelik paketleri nelerdir?

  Netflix kullanıcılarına sunmuş olduğu paketler sırası ile şunlardır:

  Temel plan : Netflix'te standart çözünürlükteki (SD) dizileri ve filmleri aynı anda tek bir cihazdan izlemenize olanak tanır. Bu plan ayrıca, bir telefona ya da tablete içerik indirebilmenizi sağlar.
   
  Standart plan : Netflix'te yüksek çözünürlükteki (HD) dizileri ve filmleri (mevcutsa) eş zamanlı olarak iki cihazdan izlemenize olanak tanır. Bu plan ayrıca, iki telefona ya da tablete içerik indirebilmenizi sağlar.
   
  Özel plan : Netflix'te yüksek (HD) ve ultra yüksek çözünürlükteki (Ultra HD) dizileri ve filmleri (mevcut ise) eş zamanlı olarak dört cihazdan izlemenize olanak tanır. Buy Netflix Fift Card Bu plan ayrıca, dört telefona ya da tablete içerik indirebilmenizi sağlar.

  Netflix’in uyumlu olduğu cihazlar nelerdir?
   
  • Televizyon üzerinden izlemeniz için şunlardan birine sahip olmanız gerekli Smart TV, PlayStation 3/4, Xbox One/360, Chromecast, AppleTV veya Blu-ray oynatıcı.
  • Netflix’e uyumlu mobil cihazlar iOS telefon ve tabletler, Android telefon ve tabletler, Windows telefon ve tabletler.

  Netflix 1000 TL Hediye Kart nasıl aktif edilir?

  Netflix web sitesine veya uygulamasına giriş yapın ardından profil resminize tıklayın ve hesap kısmına giriş yapın. ''Hediye kartı ya da promosyon kodunu kullan'' butonuna tıklayarak karşınıza gelen ekrana sitemizden satın almış olduğunuz kodu girin ve aktif edin. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Netflix Hediye Kart nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.

  Kredi kartına taksitle veya Havale ile Netflix Hediye Kartı ile satın alabilir miyim?

  Evet, Durmaplay.com sitemiz üzerinden kredi kartınız ile taksitli alışveriş yapmanız mümkündür. Tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Bunların yanında Havale, EFT ve ATM'den kartsız ödeme yapabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} personas están revisando este producto.
  Últimas visitas
  Cargando...