Recore

%30descuento
56,00 TL
39,00 TL
Recore satın alma işleminden sonra XBox One CD Key olarak teslim edilir. Recore XBox One üzerinden indirilip oynanabilir, PC yada PS4 üzerinde çalışmaz. Joule Adams olarak, yok edilmenizi amaçlayan robot düşmanların kontrolündeki gizemli ve tehlikeli bir dünya olan “Uzak Cennet” adlı gezegende kalan son insanlardan birisiniz. Hayatta kalmak için, her biri özel yetenek ve güçlere sahip “Corebot” rehberlerinden oluşan cesur bir grup ile dostluklar kurmak zorundasınız.
  ReCore inceleme

  13 Eylül 2016 yılında Compet ve Armature Studio ortaklığıyla yapılan ReCore Xbox One ve Pc için çıkışını gerçekleştirdi. Yaşanan optimizasyon sorunları nedeniyle tekrar güncellenerek Ağustos 2017 tekrar piyasaya sürüldü.

  Oyunun hikayesi 2020 yılında geçiyor. “Dust Devil Plague” adlı hastalık dünyadaki canlı yaşamını büyük tehlikeye sokuyor. Mandate adında bir örgüt ise yaşamın başka gezegenlerde devam edebilmesi için Far Eden gezegenine CoreBot göndermeye başlıyor. Gezegen tamamen çöllerle kaplı olduğu için öncesinde gönderilen bu robotlar insanlar için gezegeni yaşanabilir hale getirmeye çalışacaklar ve bu sırada insan kolonisi 200 yıl boyunca uykuda tutulacaktır. Ana karakterimiz Joule Adams ise bu koloninin öncüsü olarak gezegende görev yapmaktadır.

  Fakat işler düşünüldüğü gibi gitmiyor. Bilinmeyen bir sebepten dolayı insanların bir kısmı kayboluyor ve Corebot’lar insanlığa karşı bir düşman oluyor. Karakterimiz Joule ve Mack adındaki CoreBot’u ile gezegendeki bu sırrı çözmeye çalışıyor. 

  Oyunun aksiyon sistemi oldukça akıcı ve dinamik bir yapıya sahip. Sürekli farklı yapıda düşman robotlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bir saldırı anında yardımcı robotumuz ilk saldırıyı yaparak düşmanın size saldırmasını engelliyor. Bir adet özel saldırı yeteneği dışında başka bir saldırı yeteneği olmasa da elinizdeki silahı şarj edip düşmanı yok edebileceğiniz zamanı size kazandırmış oluyor. Karakterimiz yarı robotik bir giysi giymesine rağmen oldukça kırılgan bir yapıya sahip olduğu için bu sayede robotumuz bize zarar verilmesini önlüyor.  Giysinin birçok özelliği mevcut. Jetpack’tan tutunda birçok silah ve farklı donanıma sahip. Uzun menzilli kancadan lazer silahına kadar tüm donanımları oldukça etkili kullanabilirsiniz.

  Bunun dışında oyunda yanımıza başka yardımcı robotlarda alabiliyoruz. Bu yardımcı robotlar genel olarak aynı işi yapsalar da kendilerine has bazı özellikleri mevcut. Mack dışında Seth ve Ducan adında 2 farklı robot seçeneğimiz daha mevcut. Aynı anda sadece 2 adet robot seçebiliyoruz. Seth, örümcek benzeri bir yapıya sahip ve çok uzak mesafelerden düşmanlara ateş etmemize olanak sağlıyor. Ducan ise bütün dikkatleri üzerine çekmede çok başarılı. Yüksek can seviyesi ve kendi etrafına saldığı ateş çemberi sayesinde sizi düşman saldırılarından uzakta tutmayı başarıyor. Fakat aynı anda sadece bir robotumuz saldırı yaparken diğeri bekleme konumunda oluyor. Dilediğiniz zaman robotlarınız arasında geçişler yaparak stratejinize göre savaştırabilirsiniz.

  Oyun açık dünya olarak tasarlandığı için ana hikayenin dışında birçok bölgede aktif olarak savaşabilir ve geliştirmeler için materyaller toplayabilirsiniz. Bunun dışında elbette yan görevlerde oldukça başarılı bir şekilde oyuna dahil edilmiş. Görevler sırasında çözmeye çalıştığımız zekice bulmacalar sayesinde tekrara düşüp oyuncunun sıkılması engellenmiş. Oyunun atmosferi ve post apokaliptik hikayesi bizlere farklı bir oyun deneyi kazandırmayı başarabilmiş.

  En ucuz ReCore XBox One nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak ReCore XBox One satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. ReCore satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. ReCore XBox One fiyat bilgilisi ve ReCore XBox One indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  ReCore XBox One key nasıl aktif edilir?

  ReCore XBox One aktivasyon işlemi Xbox web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Xbox sitesi üzerinde redeem code kısmı üzerinden ‘Bir kod kullan’ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Sonrasında xbox one konsolu üzerinde ReCore indirmeye başlayabilirsiniz. İndirme işleminin ardından ReCore oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan ReCore XBox One key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...