Sea of Thieves 2023 Edition

742,50 TL
Sea of Thieves 2023 Edition satın alma işleminden sonra cd key olarak teslim edilir. Sea of Thieves 2023 Editionn PC (Sadece Windows 10) ve XBox One üzerinde kullanılabilir. Aynı Microsoft hesabı ile iki platformdan da oynayabilirsiniz. Hırsızlar Denizi, korsan yaşamın ünlü ideallerinin - özgürlük, vahşi macera, kendini ifade etme ve sadakat - yaşadığı çok oyunculu, paylaşılan dünyaya ait bir macera oyunudur. Bu Yıldönümü Sürümü daha da genişleyerek Hırsızlar Denizi'ni genişletti.
  Sea of Thieves 2023 Edition Xbox One Hakkında

  Sea of Thieves 2023 Edition One Rare oyun firması tarafından geliştirilen açık dünya temalı online bir korsancılık oyunudur. 17. Yüzyılın egzotik ve tropik adalarını tek tek geziyorsunuz. Dilerseniz oyunu yalnız oynayabilir dilerseniz takım kurarak açık denizlerde savaşarak korsanların ganimetlerine el koyabilirsiniz. Yeni bölgelere giderek bozulmamış adaların ve batık gemilerin sırlarını keşfedin ve ganimeti toplayın. Hayalini kurduğunuz korsan hayatını yaşayın.

  Sea of Thieves 2023 Edition Xbox One neler içermektedir?

  Sea of Thieves Anniversary Edition Xbox One versiyonu ana oyun olan Sea of Thieves oyununu içermektedir. Bunun yanında The Sea Dog paketini içermektedir. Sea of Thieves 2023 Edition The Sea Dog paketi ile kendi efsanenizi oluşturmanızda Sea of Thieves Sea Dog pack mükemmel bir yardım paketidir. İsterseniz Sea of Thieves Arena'da gösterin, isterseniz sadece taverna da gösteriş yapın. Ama bu The Sea Dog paketinin içerdiği renkli kozmetiklerle çok klass bir korsan olacağınız kesin.  Aynı zamanda Sea Dog Pack ; Sea Dog şapkası, ceketi, cutlass, tabanca, pusula ve gemi yelkenleride içermektedir. Aynı zamanda oyun oyunda sizi zengin edecek 10.000 altın içermektedir.

  Sea of Thieves 2023 Edition Xbox One Hikayesi ve Oynanışı

  Xbox One ile Sea of Thieves 2023 Edition oynamanın keyfi çok farklı olmaktadır. genel bir hikayesi yok başlangıçta ilk olarak geminizi ayarladıktan sonra görev alacağınız karakterlerle tanışacaksınız. Oyunun iç farklı görev modları var. Her görev birbirinde farklı tarzda ilerliyor. Takım görevleri ve kendi başınıza yapmanız gereken görevler topluluğunu da içermektedir.
  •  Gold Hoarders : Size bir harita veriyor ve haritadaki ‘’X’’ işaretini bulabilmeniz için bazı bilmeceler veriyor.
  •  Merchant Alliance : sizden bazı hayvanları yakalamanızı ve belirli bir zamana kadar teslim etmenizi istiyor.
  •  Order of Souls.: Sizi kelle avcısı ilan ediyor ve iskelet kaptanlarını öldürerek kafa taslarını getirmenizi istiyor.
  Her başarılı görevde itibarınız artıyor ve cebiniz altın doluyor. İtibarınız arttıkça daha riskli görevler alabiliyorsunuz ve daha iyi ganimetler kazanabiliyorsunuz. Oyunu özetleyecek olursak, Sea of Thieves kendi eğlencenizi kendiniz yaratmanızı istiyor. Açık denizlerde arkadaşlarınızla diğer oyuncuların başına bela olabilirsiniz.

  Xbox One için en ucuz Sea of Thieves 2023 Edition nereden satın alınır?

  Durmaplay.com sitemize üye giriş yaparak veya üyeliksiz olarak Xbox One konsolunuzda kullanabileceğiniz Sea of Thieves satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinize ekleyin ve ardından ödeme yönteminizi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Sea of Thieves fiyat bilgisi satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Kredi kartına taksitle veya Bitcoin ile Xbox One'da kullanılabilen Sea of Thieves Anniversary Edition satın alabilir miyim?

  Evet, Durmaplay.com sitemiz üzerinden kredi kartınız ile taksitli alışveriş yapmanız mümkündür. Tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium ile ödeme gibi kripto paranız ile ödeme yapabilirsiniz.

  Sea of Thieves 2023 Edition Xbox One üzerinde nasıl aktif edilir?

  Sea of Thieves pc aktivasyon işlemi Xbox web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Xbox sitesi üzerinde redeem code kısmı üzerinden ‘Bir kod kullan ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Sonrasında xbox one konsolu üzerinde Sea of Thieves indirmeye başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunanSea of Thieves 2023 Edition Xbox One cd key nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...