The Sims 3 Ambitions

%68descuento
719,73 TL
233,91 TL
The Sims 3 Ambitions satın alma işleminden sonra EA App CD Key olarak teslim edilir. The Sims 3 Ambitions kullanmak için Origin hesabınızda The Sims 3 bulunması gerekir. Sim'in ufkunu bir grup katil yeni meslek fırsatı ile genişletin. The Sims 3 Ambitions ile, Siminizin cesur kasaba kahramanı olup olmayacağına veya komşularınız arasında bir felakete neden olup olmadığına karar verin.
  The Sims 3 Ambitions Hakkında

  The Sims 3 Ambitions serinin devam eden paketlerinden. Bir yaşam simülasyonu olan oyun 2010 yılında sevenleri ile buluştu. Will Wright tarafından geliştirilen oyun paketi içerisinde pek çok yeniliği barındırıyor.

  Paketin ana konsepti meslekler. Bu kez karakterlerinizi iş yerinde ziyaret ediyorsunuz. Hangi mesleği seçerseniz seçin oyunun başından kalkamayacaksınız. Sadece iş değil tabi ki aynı zamanda karakteriniz iş yerinde sosyalleşebiliyor. Kuaför, dedektif, araba tamircisi gibi paket içerisinde pek çok farklı meslek grubu yer alıyor. Tabi oyun sadece iş yerinde geçmiyor. Karakterinizin ev ile de ilgilenmesi gerekiyor. İşten döndüğünüz de evinizi eskisi gibi bulamayabiliyorsunuz.

  The Sims 3 Ambitions bu paket ile pek çok yeniliği bir arada sunarken grafikler konusunda da oldukça cömert davranmış. Gelişmiş grafikler oyunun gerçekçiliğini arttırmış. Yaptığınız işe uygun görseller ile gerçekten  o mesleği yapıyormuş gibi hissediyorsunuz.

  En ucuz fiyata The Sims 3 Ambitions nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak The Sims 3 Ambitions satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. The Sims 3 Ambitions origin satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile The Sims 3 Ambitions satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. The Sims 3 Ambitions fiyat bilgilisi ve The Sims 3 Ambitions indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  The Sims 3 Ambitions cd key nasıl aktif edilir?

  The Sims 3 Ambitions origin key'i aktif edebilmeniz için origin hesabınızın olması gerekmektedir. The Sims 3 Ambitions aktivasyon işlemi origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ‘’Reedem Product Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin..Karşınıza gelen sayfadan The Sims 3 Ambitions indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından The Sims 3 Ambitions oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Sims 3 Ambitions key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz. 
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} personas están revisando este producto.
  Últimas visitas
  Cargando...