The Sims 4 Dine Out

%5descuento
696,99 TL
662,14 TL
The Sims 4 Dine Out satın alma işleminden sonra Origin CD Key olarak teslim edilir. The Sims 4 Dine Out kullanmak için Origin hesabınızda The Sims 4 bulunması gerekir. The Sims 4 Dine Out Origin üzerinden indirilip oynanabilir. The Sims 4 Dine Out paketi ile arkadaşlarınızla bir restoranda ziyafet çekebilir veya bir restoran sahibi olarak misafirlerinize ev sahipliği yapabilirsiniz. Hayalinizdeki restoranı yaratın ve birbirinden eşsiz menüler hazırlayın.
  The Sims 4 Dine Out İçeriği Nedir?

  The Sims 4 Dine Out paketi ile arkadaşlarınızla bir restoranda ziyafet çekebilir veya bir restoran sahibi olarak misafirlerinize ev sahipliği yapabilirsiniz. Hayalinizdeki restoranı yaratın ve birbirinden eşsiz menüler hazırlayın.

  Restoran Yaratın

   Birbirinden farklı onlarca eşya ve seçenekler sayesinde basit bir restorandan tutunda sıra dışı İtalyan bistrolarına kadar birçok farklı kategoride restoran yaratabilirsiniz. Halihazırda varolan restoranları yeniden dizayn ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz. İsterseniz rahat bir kapalı ortam yaratın ya da mükemmel bahçe mobilyalarını kullanarak restoranınızı bahçeye taşıyın.
   
  İşletme Sahibi Olun

  Bir restoran satın alıp işletebilirsiniz. İşinize uygun garson ve personeli işe alın ve iş kıyafetlerini tasarlayın. Menülerinizi hazırlayarak fiyatlarınızı belirleyin. Müşteri memnuniyetini arttırmak ve restoranınız kalitesini arttırmak için misafirlerinizin geri dönüşlerini ve isteklerini dikkate alarak restoranınızı beş yıldızlı bir kaliteye çıkarın.

  Yemeğe Çıkın

  Simlerinizi yemeğe çıkartabilirsiniz. Özel günlerinizi kutlamak veya enfes yemekler tatmak için ailenizi ve arkadaşlarınızı yemeğe çıkartın.

  Yeni Tatlar Keşfedin

  Farklı damak zevki olan simler ile deneysel yemekler yapabilir ve yeni tatlar keşfedebilirsiniz. Hatta bu anı ölümsüzleştirmek için özçekim yaparak o anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

  En ucuz The Sims 4: Dine Out nereden satın alınır?

  Durmaplay.com sitemize üye giriş yaparak veya üyeliksiz olarak The Sims 4: Dine Out satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinizi ekleyin ve ardından ödeme yönteminizi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. The Sims 4: Dine Out fiyat bilgisi satın al butonunun hemen yanındadır.

  The Sims 4: Dine Out nasıl aktif edilir?

  The Sims 4: Dine Out aktivasyon işlemi Origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ‘’Reedem Product Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan The Sims 4 indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Sims 4: Dine Out nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.

  The Sims 4 sistem gereksinimleri nedir?

  Minimum:
  •  İşletim Sistemi: Windows XP - SP3 ve üstü
  •  İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ ya da üstü
  •  Bellek: 2 GB RAM
  •  Depolama Alanı: 9 GB oyun için ve güncelleme - kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var.
  •  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 ya da üstü, ATI Radeon X1300 ya da üstü, Intel GMA X4500 üstü
  Önerilen:
  •  İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8 veya 8.1
  •  İşlemci: Intel Core i5 ya da üstü / AMD Athlon X4 ya da üstü
  •  Bellek: 2 GB RAM
  •  Depolama Alanı: 9 GB oyun için ve güncelleme - kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var.
  •  Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 ya da üstü
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...