XBox 50 TL Hediye Kart

50,00 TL
XBox 50 TL satın alma işleminden sonra cd key olarak teslim edilir. XBox 50 TL Türkiye XBox hesabında kullanılabilir, diğer bölge üyeliklerinde çalışmaz. Bu ürün tüm XBox cihazları için geçerlidir. XBox hediye kartları ile yüksek çözünürlüklü filmleri ve TV şovları ve spor ve daha bir çok eklentilere XBox Live Hediye Kartı satın alarak erişim sağlayabilirsiniz. XBox One ve XBox oyunlarını XBox live kart satın alarak temin edilebilir ve uygulama, film, müzik, eklenti paketlerine erişebilirsiniz.
  XBox LIVE

  XBox platformu için geliştirilmiş, dijital market ve online oyun oynamak için kullanılan bir çevrim içi ağdır. Bu ağ içerisindeki birçok ücretli ve ücretsiz içeriğe ulaşabilmeniz için bir XBox LIVE hesabınızın olması gerekir. XBox web sitesi üzerinden ücretsiz olarak üyelik oluşturabilirsiniz. Ücretli üyelik kullanarak da XBox LIVE özelliklerini genişletebilirsiniz.


  XBox 50 TL Hediye Kart nedir? Ne işe yarar?

  Bu ürünü satın alıp aktif ettiğinizde XBox Live hesabınıza 50 TL değerinde bakiye yüklemiş olursunuz. Bu kartı sevdikleriniz için alıp onlara hediye edebilirsiniz. Bu sayede kredi kartı kullanmalarına gerek kalmadan XBox Live mağazasından diledikleri oyunu veya içeriği rahatlıkla satın alabilirler. Hesabınıza yüklenen para ile oyun, müzik, film , TV şovları ve spor gibi daha bir çok eklentilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine bu ürünle XBox Live Gold üyelik satın alabilirsiniz. XBox Live 50 TL Hediye Kart satın al, sevdiklerini ve kendini mutlu et!

  İndirimli XBox 50 TL Hediye Kart nereden satın alınır?

  En uygun fiyat garantisi ile indirimli olarak XBox Live 50 TL Hediye Kart satın alabilirsiniz.Durmaplay.com sitemize üye giriş yaparak veya üyeliksiz olarak XBox Live 50 TL Hediye Kart satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinizi ekleyin ve ardından ödeme yönteminizi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. XBox Live 50 TL Hediye Kart fiyat bilgisi satın al butonunun hemen yanındadır.

  XBox Live 50 TL Hediye Kart nasıl kullanılır? Key aktivasyonu nasıl yapılır?

  XBox sitesine gidin ve üye girişi yapın. Ardından Sağ üst köşeden Hesabınıza basın, ... işaretine basın ve en son çıkan 'Kodu Kullan' butonuna basın. Satın aldığınız XBox Live 50 TL Hediye Kart kodunu girin ve onaylayın. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfamızın en üst kısmında bulunan XBox Live 50 TL Hediye Kart nasıl aktif edilir ? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Noticias y Anuncios Actuales
  ¿En qué podemos ayudarte?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Últimas visitas
  Cargando...