The Sims 4 Fitness Stuff

%35indirim
522,74 TL
338,04 TL
The Sims 4 Fitness Stuff satın alma işleminden sonra Origin CD Key olarak teslim edilir. The Sims 4 Fitness Stuff kullanmak için Origin hesabınızda The Sims 4 bulunması gerekir. The Sims 4 Fitness Stuff Origin üzerinden indirilip oynanabilir. The Sims 4 Fitness Stuff ile Sim'in zindeliğini yükseltin ve aktif bir yaşam tarzı oluşturun. Sims'inize kaya tırmanma koşu bandını enerji yakmak ve vücutlarını geliştirmek için eğlenceli bir yöntem olarak ölçeklendirmek için meydan okuyun.
  The Sims 4 Fitness Stuff Hakkında

  The Sims 4 Fitness Stuff genişleme paketi ile simleriniz artık sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilir. Kalorilerini yakıp mükemmel bir fiziğe sahip olmak için simlerinizi çalıştırabilirsiniz. Gelen yeni özelliklerle yeni eşyalar ve kıyafetlere sahip olabileceksiniz. Simleriniz spor sırasında sakatlanırlarsa üzülmeyin, TV üzerinden evinizde fitness eğitimi almaya devam edebilirsiniz.

  The Sims 4 Fitness Stuff içerdiği özellikler ve yenilikler nelerdir?

  Tırmanma duvarında kendinizi geliştirin

  Simlerinizi fitness becerilerini geliştirmek için koşu bandını ve tırmanma duvarını kullanın. Zamanla kullandıkları materyalleri zorlaştırarak beceri ve güç kazanmasını sağlayabilirsiniz. Tırmanma zorluklarını arttırdığınızda yüksek skor için yarışıp seyircileri kendinize hayran bırakabilirsiniz.

  Kendi tarzınızı yansıtın

  Simlerinizi hedeflerine ulaştırmak için onlara ilham verecek kıyafetler ve aksesuarlar seçebilirsiniz. Havalı kulaklıklarınızla ve yeni tarzınızla çevrenizde fark yaratacak etkiler oluşturabilirsiniz. Tüm gözler üzerinizde olabilir.

  Kendi spor alanınızı şekillendirin

  Açık alanları anımsatan ve hareket hissi verecek objelerle evinizi süsleyin. Spor yapmak için mükemmel bir ortam yaratın. Fitness stüdyosu oluşturun ve antrenman videolarını seyredin. Spor sonrası rahatlamak için modern bir banyo tasarlayın.

  Oyunu oynamak için sadece The Sims 4 Fitness Stuff almam yeterli mi?

  Hayır. The Sims 4 Fitness Stuff bir DLC pakettir. Oyunu oynayabilmeniz için Origin hesabınızda The Sims 4 ana oyunu olması gerekir.

  En ucuz The Sims 4 Fitness Stuff nereden satın alınır?

  Durmaplay.com sitemize üye giriş yaparak veya üyeliksiz olarak The Sims 4 Fitness Stuff satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinizi ekleyin ve ardından ödeme yönteminizi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. The Sims 4 Fitness Stuff fiyat bilgisi satın al butonunun hemen yanındadır.

  Kredi kartına taksitle veya Bitcoin ile The Sims 4 Fitness Stuff satın alabilir miyim?

  Evet, Durmaplay.com sitemiz üzerinden kredi kartınız ile taksitli oyun alışverişi yapmanız mümkündür. Tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium ile ödeme gibi kripto paranız ile The Sims 4 Fitness Stuff satın albilirsiniz.

  The Sims 4 Fitness Stuff nasıl aktif edilir?

  The Sims 4 Fitness Stuff aktivasyon işlemi Origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ’Reedem Product Code’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan The Sims 4 Fitness Stuff indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Sims 4 Fitness Stuff nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  اخبار و اعلانات جاری
  چگونه می‌توانیم کمکتان کنیم؟
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  آخرین بازدیدها
  بارگذاری...