The Sims 4 Toddler Stuff

%55indirim
696,99 TL
313,64 TL
The Sims 4 Toddler Stuff satın alma işleminden sonra Origin CD Key olarak teslim edilir. The Sims 4 Toddler Stuff kullanmak için Origin hesabınızda The Sims 4 bulunması gerekir. The Sims 4 Toddler Stuff Origin üzerinden indirilip oynanabilir. Yeni yürümeye başlayan çocuklarınıza kişiliklerini ifade etmenin, enerjiyi tüketmenin ve The Sims 4 Toddler Stuff'la arkadaş edinmenin yeni yollarını verin. Küçük Sim'lerinizi çeşitli güzel kıyafetler ve şirin saç modelleri içinde giydirin.
  The Sims 4 Toddler Stuff Hakkında

  The Sims 4 Toddler Stuff genişleme paketi sayesinde minik sim’lerinize kişiliklerini ifade edebilmeleri sağlayan yeni yollar sunun. Enerjilerini atmaları ve arkadaş edinmeleri için oyun alanları oluşturun. İlk adımlarını atan minikler için kaydıraklar ve tüneller yapın. Eşsiz dekorlarla farklı bir alan tasarlayın.

  The Sims 4 Toddler Stuff içerdiği özellikler ve yenilikler nelerdir?

  Erkek ve kız çocukları için yeni moda kıyafetler ve yeni model saç kesimlerine sahip olabilirsiniz. Bebeğinizin kişiliğini yansıtabilecek tüm detaylar bu paketle birlikte simlerinizin olacak. Yerel park alanlarında ve bahçelerde eşsiz oyun alanları yaratarak komşularınızı davet edin.
      
  Minik simleriniz bu alanlarda hayal güçlerini ve fiziksel gelişimlerini geliştirebilecekler. Hayatın yorgunluğu sizde onlarla birlikte hikayeler anlatarak ve en sevdiği yiyecekleri hazırlarken unutacaksınız.

  Oyunu oynamak için sadece The Sims 4 Toddler Stuff  almam yeterli mi?

  Hayır. The Sims 4 Toddler Stuff bir DLC pakettir. Oyunu oynayabilmeniz için Origin hesabınızda The Sims 4 ana oyunu olması gerekir.

  En ucuz The Sims 4 Toddler Stuff nereden satın alınır?

  Durmaplay.com sitemize üye giriş yaparak veya üyeliksiz olarak The Sims 4 Toddler Stuff satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinizi ekleyin ve ardından ödeme yönteminizi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. The Sims 4 Toddler Stuff fiyat bilgisi satın al butonunun hemen yanındadır.

  Kredi kartına taksitle veya Bitcoin ile The Sims 4 Toddler Stuff satın alabilir miyim?

  Evet, Durmaplay.com sitemiz üzerinden kredi kartınız ile taksitli oyun alışverişi yapmanız mümkündür. Tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium ile ödeme gibi kripto paranız ile The Sims 4 Toddler Stuff satın alabilirsiniz.

  The Sims 4 Toddler Stuff nasıl aktif edilir?

  The Sims 4 Toddler Stuff aktivasyon işlemi Origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ’Reedem Product Code’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan The Sims 4 Toddler Stuff indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Sims 4 Toddler Stuff nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  اخبار و اعلانات جاری
  چگونه می‌توانیم کمکتان کنیم؟
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  آخرین بازدیدها
  بارگذاری...