Battlefield 1

%7Discount
150,00 TL
140,00 TL
Battlefield 1 satın alma işleminden sonra XBox One CD Key olarak teslim edilir. Battlefield 1 XBox One üzerinden indirilip oynanabilir, PC yada PS4 üzerinde çalışmaz. Türkçe dil seçeneği bulunmaktadır. Topyekün savaş halini Battlefield 1'de deneyimle. Kuşatma altındaki bir Fransız şehrinin dar sokaklarında, İtalyan Alpleri'nin geçit vermez dağ istihkamlarında ya da Arabistan'ın sıcak çöllerinde destansı savaşlar vererek kıyasıya mücadele et.
  Battlefield 1 Hakkında

  Yapımcılığını Electronic Arts ın üstlendiği Battlefield 1, bizi 1. Dünya Savaşı cephelerine götürüyor. Bir çok farklı karakterin gözünden oynadığımız bu oyun, köklü ve gerçekçi bir senaryo modunun var olmasıyla yarattığı hissiyatın etkisinden çıkamayacaksınız.

  Battlefield 1 Hikayesi ve oynanış incelemesi

  1914 ve 1918 yılları arasından bir çok ülkenin katılımıyla dünyanın 20. yüzyılına yön verecek 60 milyon askerin katıldığı büyük mücadeleyi işliyor. Oyunu yalnızca itilaf devletlerinin gözünden izleyerek oynayabiliyoruz. Senaryo modunun oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Oyuna ilk girişimizde bize herhangi bir menü göstermeden direkt olarak savaş meydanına yolluyor. Herhangi bir göreviniz bulunmuyor. Yalnızca savaş meydanında hayatta kalamaya çalışarak atmosferi hissedeceksiniz. Öldüğünüzde başka bir askerin benine girerek savaşa devam edebiliyorsunuz. Bu meydanda normal olan tek şey ölmek!

  Giriş bölümü dışında 5 ayrı hikayesiyle adeta bir belgesel havasında oyun oynayacaksınız. Savaştığınız çoğu karakter gerçek dünya tarihinden insanlar olduğu için yapımcılar ciddi anlamda bir karakter çalışması yapmış. Her birinin kendine ait hikayesi bulunuyor. Öldüklerinde hakkındaki bazı bilgileri size iletiyor.

  Haritaların yapısı itibariyle farklı tarzda saldırı ve savunma taktikleri geliştirilebiliyor. Bazen gizlice yaklaşmak büyük avantaj sağlarken bazen direkt olarak açık saldırı yapabilirsiniz. Çevreniz hasar alabiliyor bu nedenle yanında durduğunuz duvarlara, araçlara dikkat etmelisiniz. Üzerinize yıkılması durumunda enkaz altında kalarak can verebilirsiniz. Elbette bu durumu bir avantaja çevirerek düşmanlarınızın bulunduğu binalara da zarar verebilirsiniz.

  Çoklu oyuncu modları 64 oyuncuya kadar destekleyebiliyor. Savaşlara takım halinde katılarak büyük avantaj elde edebilirsiniz. Yalnız katıldığınız savaşlar sizi gerçekten zorlayabilir. Gizliliğe önem vererek yoğun ateş hatlarında görünmez bir tehdit olabilirsinz.

  En ucuz Battlefield 1 XBox One nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Battlefield 1 XBox One satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Battlefield 1 satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Battlefield 1 XBox One fiyat bilgilisi ve Battlefield 1 XBox One indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Battlefield 1 XBox One key nasıl aktif edilir?

  Battlefield 1 XBox One aktivasyon işlemi Xbox web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Xbox sitesi üzerinde redeem code kısmı üzerinden ‘Bir kod kullan’ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Sonrasında xbox one konsolu üzerinde Battlefield 1 indirmeye başlayabilirsiniz. İndirme işleminin ardından Battlefield 1 oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Battlefield 1 XBox One key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...