Borderlands 3

%72Discount
460,00 TL
129,00 TL
Borderlands 3 satın alma işleminden sonra XBox One CD Key olarak teslim edilir. Borderlands 3 XBox One üzerinden indirilip oynanabilir, PC yada PS4 üzerinde çalışmaz. Orijinal nişancı-yağmacı, sayısız silah ve tamamen yeni kargaşa dolu maceralarıyla geri dönüyor! Her biri kapsamlı yetenek ağacına, yeteneklere ve özelleştirmelere sahip 4 yepyeni Mahzen Avcısından biri olarak yeni dünyaları ve düşmanları yakıp yıkın. Düşmanlarla çarpışmak, yağmalamak ve evinizi kurtarmak için oynayın.
  Borderlands 3 Hakkında

  Gearbox Software tarafından geliştirilen aksiyon dolu bir macera sunan oyun, içeriğinde çok sayıda silah, sayısız düşmanlar ve bir çok farklı gezegen bulunuyor. Kendine has çizim ve tasarımı ile oyuncularına farklı bir tarzda oyun sunuyor.

  Borderlans 3 Hikayesi ve Oynanışı

  Hikayenin merkezinde Pandora gezegeni bulunuyor. Borderlands 2 galaksisindeki diğer bir çok gezegende de Vault olduğu ortaya çıkmıştı. Temelde amacımız . Değerli hazinelere ve teknolojilere ev sahipliği yapan Vault'lar ile dolu bu gezegende bunların yerini tespit etmek. İkiz kardeşler Troy ve Tyreen Calypso kendilerine - Children of the Vault- adında bir haydut tarikatı kurarak -Great Vault-un peşine düşerler. Lilith in bir grup yeni Vault Hunter ile kurduğu Crimson Raiders ın amacı ise hem onları durdurmak, hem de gezegeni kurtarmaktır.

  Çoğu konuda ilk iki oyunun dinamikleri üzerine kurulu bu yapım hikayesi ve espiri anlayışıyla eski oyuncularına tanıdık gelicektir.Oyuna başlarken dört ana karakterden birini seçerek başlıyorsunuz. Her karakterin kendine has güçleri ve özellikleri bulunuyor. Karakterlerin kişiselleştirme özelliklerine yenilikler getirilmiş ayrıca silah tasarımı ve silah mekanikleri hiç olmadığı kadar gerçekçi bir atış deneyimi sunuyor. Araçlarınızı güçlendirmek, mekanik özelliklerini geliştirmek tamamen size bırakılmış. Araçlarınızla düşmanlarınıza saldırırken stratejinizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Dört kişilik çevrimiçi ve lokal co-op desteği ile oyuncularına eğlenceli dakikalar sunuyor.

  En ucuz Borderlands 3 XBox One nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Borderlands 3 XBox One satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Borderlands 3 satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Borderlands 3 XBox One fiyat bilgilisi ve Borderlands 3 XBox One indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Borderlands 3 XBox One key nasıl aktif edilir?

  Borderlands 3 XBox One aktivasyon işlemi Xbox web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Xbox sitesi üzerinde redeem code kısmı üzerinden ‘Bir kod kullan’ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Sonrasında xbox one konsolu üzerinde Borderlands 3 indirmeye başlayabilirsiniz. İndirme işleminin ardından Borderlands 3 oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Borderlands 3 XBox One key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...