Crysis 2 Maximum Edition

%67Discount
348,49 TL
115,00 TL
Crysis 2 Maximum Edition satın alma işleminden sonra Origin CD Key olarak teslim edilmektedir. Uzaylılar New York'u yokediyor, ancak hayatta kalabilmek için teknolojiye sahipsiniz. Eşsiz Nanosuit 2 Gizli, Zırh ve Güç yeteneklerini kullanarak gerçek zamanlı uyum sağlayın, sonra sıradan bir askerin hayal edebileceği yollarla uzaylı tehditlerle mücadele edin. Crysis 2, NYC'nin kentsel ormandaki konsol ve PC platformları için görsel kıyas kriterini yeniden tanımlıyor.
  Crysis 2 Hakkında

  Crytek firmasının geliştirdiği ve Electronic Arts’ın yayıncılığını yaptığı Crysis 2, 22 Mart 2011 tarihinde  Microsoft Windows, Playstation 3 ve Xbox 360 platformları için satışa sunuldu. Birinci şahıs nişancı oyunu olarak bilim kurgu tarzında oyun severlerle buluştu.

  Oyunun hikayesi 2023 yılında New York’ta geçmektedir. Sonradan anlaşılan ve uzaylıların sebep olduğu salgın bir hasatlık yüzünden milyonlarca insan can vermiştir. Yaşanan bu olayların ardından ordu yönetime el koyarak sıkı yönetim ilan etmiştir. Hayatta kalan insanlar ise toplama kamplarına gönderilmiştir.

  Uzaylıların kullandığı taktiklere karşı direnç gösterildiği için uzaylılar şehri işgal etmeye başlıyor. Ordu ve Hargreaves-Rasch şirketinin paralı askerleri uzaylılara karşı büyük bir mücadele veriyor. Bizde oyuna New York’a çıkarma yapan Delta askeri Alcatraz olarak giriş yapıyoruz. Gemimizin uğradığı bir saldırı sonucu baygınlık geçirip New York limanı kıyılarına vuruyoruz. Ölmek üzereyken ilk oyundan bildiğimiz Prophet yeni nesil Nano-suit’iyle bizi kurtarıyor. Ancak birkaç gün sonra Prophet yaşadıklarına dayanamayıp gözlerimizin önünde intihar ediyor ve New York içerisinde yapayalnız yolumuzu bulmaya çalışıyoruz.

  Oyunun oldukça geniş bir harita içerisinde geçtiğini söylemek mümkün. Kullandığımız Nano kıyafetin özelliklerine göre büyük alanları kontrol etme ve analiz etme şansımız oluyor. Grafikler ve oyun içi animasyonlar ustaca tasarlanarak oyunla karakterin bütünleşmesini sağlamış. Kıyafetin saymakla bitmeyecek birçok özelliği bulunuyor. Kendinizi bir süper kahraman gibi hissedebiliyorsunuz. Örneğin belirli bir süre görünmez olabilir veya araçları yükseklere atabilecek kadar güçlenebilirsiniz. 

  Nano-suit sürekli olarak geliştirilebilir olarak tasarlanmış. Yani öldürdüğünüz uzaylılardan düşen Nano parçaları toplayarak giysinizin her özelliğini geliştirebiliyorsunuz. Grafikleri ve müzikleri için eleştirilecek bir tarafı pek yok. Oyunun tema müziği dünyaca tanınan Hans Zimmer tarafından bestelenmiş. Bölümlere göre değişin dinamik müzikler de oyuna ayrı bir hava kattığını söyleyebiliriz. Oyunun en güzel özelliklerinden biride Türkçe Dublaj seçeneğinin de içerisinde var olması. Keyifle oynayabileceğiniz mükemmel bir bilimkurgu-aksiyon oyunu sizleri bekliyor.

  En ucuz Crysis 2 Maximum Edition nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Crysis 2 Maximum Edition satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Crysis 2 origin satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Crysis 2 Maximum Edition fiyat bilgilisi ve Crysis 2 Maximum Edition indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Crysis 2 Maximum Edition nasıl aktif edilir?

  Crysis 2 Maximum Edition aktivasyon işlemi Origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ‘’Reedem Product Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan Crysis 2 indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Crysis 2 Maximum Edition nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.

  Crysis 2 sistem gereksinimleri nedir?

  Minimum:
  •  İşletim Sistemi: En son Servis Paketi kurulu Windows XP, Vista veya Windows 7
  •  İşlemci: Intel Core 2 Duo 2Ghz , AMD Athlon 64 x2 2Ghz veya daha iyisi
  •  Bellek: 2 GB
  •  Sabit Disk Alanı: 9 GB
  •  Ekran Kartı: 512Mb RAM'li NVidia 8800GT veya daha iyisi, 512Mb RAM'li ATI 3850HD veya daha iyisi
  •  Ses: DirectX Uyumlu Ses Kartı
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...