Hearts of Iron 4 Waking the Tiger

%30Discount
348,47 TL
243,93 TL
Hearts of Iron 4 Waking the Tiger satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Hearts of Iron 4 Waking the Tiger kullanmak için Steam hesabınızda Hearts of Iron 4 bulunması gerekir. Hearts of Iron 4 Waking the Tiger Steam üzerinden indirilip oynanabilir. Avrupa savaştan önceki yıllar boyunca, Japonya’nın emperyal emelleri bölünmüş Çin Cumhuriyeti’ni hedef aldı. Siyasi felçler ve asırlar süren zahmetli gelişme ile sakatlanan Çin, hala bir ittifak değil.
  Hearts of Iron 4 Waking the Tiger Bir DLC pakettir. Steam hesabınızda Hearts of Iron 4 ana oyunu yoksa bu ürün tek başına kullanılamaz.

  Hearts of Iron 4 Waking the Tiger nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Hearts of Iron 4 Waking the Tiger satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Hearts of Iron 4 Waking the Tiger Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Hearts of Iron 4 Waking the Tiger fiyat bilgilisi ve Hearts of Iron 4 Waking the Tiger indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  Hearts of Iron 4 Waking the Tiger steam key nasıl aktif edilir?

  Hearts of Iron 4 Waking the Tiger pc aktivasyon işlemi Steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Steam launcher üzerinden ‘Steam'de ürün etkinleştir‘ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Karşınız gelen ekrandan Hearts of Iron 4 Waking the Tiger indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Hearts of Iron 4 oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Hearts of Iron 4 Waking the Tiger steam key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...