Marvels Spider Man Remastered

%50Discount
2.090,96 TL
1.045,48 TL
Marvels Spider Man Remastered satın alma işleminden sonra Steam üzerinden kullanabileceğiniz Steam Cüzdan Kodu olarak teslim edilecektir. Marvels Spider Man Remastered PC üzerinde kullanılabilir, PS yada XBox üzerinde çalışmaz. Marvels Spider Man Remastered’ın aksiyon dolu orijinal hikâyesinde, Peter Parker ile Spider Man’in dünyaları çarpışıyor. Marvel’ın New York şehrindeki büyük suçlarla ve simgesel kötü karakterlerle savaşan, deneyimli bir Peter Parker olarak oynayın.
  Marvels Spider Man Remastered Hakkında

  Marvel iş birliği ile Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Nixxes Software tarafından PC’ye optimize edilen PC için Marvel's Spider-Man Remastered, Marvel’ın New York şehrindeki büyük suçlarla ve simgesel kötü karakterlerle savaşan, deneyimli bir Peter Parker’ı tanıtıyor. Aynı zamanda Marvel’ın New York şehrinin kaderini omuzlarında taşıyan Peter, karmakarışık kişisel hayatı ile kariyerini dengede tutmak için mücadele ediyor.

  Daha da muhteşem olun

  Simgesel Marvel kötü karakterleri New York şehrini tehdit edince, Peter Parker ile Spider-Man’in dünyaları çarpışır. Peter’ın şehri ve sevdiklerini kurtarması için ayaklarının üzerinde durması ve daha da muhteşem olması gerekiyor.

  Spider-Man gibi hissedin

  Maske ardında geçen sekiz yılın ardından, Peter Parker artık suçla savaşmakta bir usta olmuştur. Doğaçlama dövüşler, dinamik ve akrobatik hareketler, şehirde akıcı gezinme ve çevresel etkileşimler ile çok daha deneyimli bir Spider-Man’in tüm gücünü hissedin.

  Dünyalar çarpışıyor

  Peter Parker ile Spider-Man’in dünyaları, aksiyon dolu orijinal bir hikâyede çarpışıyor. Bu yeni Spider-Man evreninde, Peter ve Spider-Man’in hayatlarındaki simgesel karakterler, tanıdık yüzlerin özgün rollerde yer alması ile yeniden tasvir edildi.

  Marvel’ın New York şehri sizin oyun alanınız

  New York, Marvel’s Spider-Man ile hayat buluyor. Hayat dolu mahallelerde ağ atarak gezinin ve Marvel ile Manhattan’ın simgesel mekânlarının nefes kesici manzaralarını izleyin. Bu etkileyici aksiyon oyununda, kötüleri destansı bir şekilde saf dışı bırakmak için çevreyi kullanın.

  Asla Uyumayan Şehir içeriğinin bütünüyle tadını çıkarın

  Marvel’s Spider-Man Remastered’ın ana hikâyesinin ardından, keşfedilecek ilave görevlere ve mücadelelere sahip, üç hikâye bölümü içeren Marvel’s Spider-Man: Asla Uyumayan Şehir ile Peter Parker'ın yolculuğunun devamını deneyimleyin.

  En ucuz Marvels Spider Man Remastered nereden satın alınır?

  Durmaplay.com sitemize üye giriş yaparak veya üyeliksiz olarak Marvels Spider Man Remastered satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinizi ekleyin ve ardından ödeme yönteminizi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Marvels Spider Man Remastered fiyat bilgisi satın al butonunun hemen yanındadır.

  Kredi kartına taksitle veya Bitcoin ile Marvels Spider Man Remastered satın alabilir miyim?

  Evet, Durmaplay.com sitemiz üzerinden kredi kartınız ile taksitli oyun alışveriş yapmanız mümkündür. Tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium ile ödeme gibi kripto paranız ile Marvels Spider Man Remastered satın alabilirsiniz.

  Marvels Spider Man Remastered nasıl aktif edilir?

  Marvels Spider Man Remastered pc aktivasyon işlemi Steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i Steam launcher üzerinden ‘Steam'de ürün etkinleştir‘ kısmına yapıştırın ve aktif edin. Karşınız gelen ekrandan Marvels Spider Man Remastered indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Marvels Spider Man Remastered oynayabilirsiniz.Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Marvels Spider Man Remastered steam key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...