Plague Inc Evolved

%57Discount
522,70 TL
226,50 TL
Plague Inc Evolved satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Plague Inc Evolved Steam üzerinden indirilip oynanabilir. Plague Inc: Evolved strateji ve korkutucu derecede gerçekçi bir simülasyondur. Plague Inc Evolved Türkçe dil desteği içermektedir. Patojenlerin "İlk Hasta"ya bulaştı şimdi ölümcül bir global Salgını yayarken, insanoğlunun kendisini savunmak için yaptıklarına adapte olmalı ve insanlık tarihini sona erdirmelisin.
  Plague Inc Evolved Hakkında

  Plague Inc Evolved, Ndemic Creations tarafından geliştirilmiş ve Şubat 2016 tarihinde yine Ndemic Creations tarafından yayınlanmıştır. Plague Inc Evolved, gerçek zamanlı bir strateji simülasyon video oyunudur. Plague Inc Evolved ile dünyayı salgın hastalıktan kurtarma oyunlarının tam aksine, bu oyunda insan ırkını yok etmek için ölümcül bir salgın hastalık üreteceğiniz eşsiz bir maceraya doğru yolculuğa çıkacaksınız.

  Oyunda yaratacağınız yeni salgın hastalık virüsünü tüm dünyaya bulaştırarak dünyanın sonunu getirmeye çalışacaksınız. Salgın ilerledikçe hükümetler çökecek, anarşi başlayacak, dünya kaosa sürüklenecek ve dünya nüfusu azalarak insan ırkı yok olacak. Ancak tüm dünya bu salgına çare bulmaya çalışacağı, hükümetler ve dünya sağlık örgütü karşında olacağı için bu mücadele sandığın kadar kolay olmayacak.

  Oyunda, 10 adet patojen bulunmaktadır. Bunlar; mantar, virüs, bakteri, nöraks solucanı, parazit, prion, nekroa virüsü, nano virüs, biyolojik silah, maymun gribidir. Bu patojenlerin her birinin kendine has özellikleri bulunuyor. Kimi patojen insanları zombiye dönüştürürken kimi ölümcül bir grip salgını başlatıyor. Oyuna patojeninizi seçerek başladıktan sonra dünya haritasından istediğiniz bölgeyi seçip hastalığı bulaştırıyorsunuz. Salgın gün geçtikçe yayılırken haberlerden öğrendiğiniz bilgilere göre virüsünüzü mutasyona uğratıyorsunuz. Bu sayede virüsün; yetenek, belirti ve yayılma unsurlarını kendi stratejilerinize göre geliştirerek virüsü dünyanın düşmanı haline getirebiliyorsunuz.

  Plague Inc Evolved ile kendi salgın senaryolarınızı oluşturabilmenizin yanı sıra dünya üzerinde daha önce yaşanmış salgınların gerçek senaryoları da bulunmaktadır. Bu özellik oyunu daha gerçekçi bir hale getiriyor. Oyunda kullanılan kaliteli görsellik ve grafik tasarımları oyunculara daha keyifli bir deneyim sunmaktadır. Kaliteli görsellik ve grafik tasarımlarıyla bütünleşen seslendirme ve ses efektleri ile de oyuncuları stratejik ve heyecanlı dünyasına bağlamayı başarıyor.

  En ucuz fiyata Plague Inc Evolved nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak Plague Inc Evolved satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Plague Inc Evolved Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile Plague Inc Evolved satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. Plague Inc Evolved fiyat bilgilisi ve Plague Inc Evolved indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  Plague Inc Evolved cd key nasıl aktif edilir?

  Plague Inc Evolved Steam key'i aktif edebilmeniz için steam hesabınızın olması gerekmektedir. Plague Inc Evolved aktivasyon işlemi steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız keyi steam launcher üzerinden 'Steamde ürün etkinleştir' kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan Plague Inc Evolved indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından Plague Inc Evolved oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan Plague Inc Evolved key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz. 

  Plague Inc Evolved Sistem Gereksinimleri nedir?
   
  Plague Inc Evolved Minimum Sistem Gereksinimleri
  •  İşletim Sistemi: Windows 8
  •  İşlemci: 2.0 GHz Dual Core Processor
  •  Bellek: 1 GB RAM
  •  Ekran Kartı: Integrated Graphics (512MB)
  •  Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  Plague Inc Evolved Önerilen Sistem Gereksinimleri
  •  İşletim Sistemi: Windows 10
  •  İşlemci: 3.0GHz i5 Dual Core or equivalent
  •  Bellek: 2 GB RAM
  •  Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 Radeon HD 3600 (1GB)
  •  Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...