Sims 4 Movie Hangout Stuff

%34Discount
522,74 TL
345,01 TL
The Sims 4 için The Sims 4 Movie Hangout Stuff satın alma işleminden sonra Origin CD Key olarak teslim edilir. The Sims 4 için The Sims 4 Movie Hangout Stuff Origin CD Key olarak teslim edilir. Sims 4 Movie Hangout Stuff dlc paketi, Sims 4 oyununa beşinci eşya paketi olarak yayınlanmıştır. Movie Hangout Stuff özelliklerinin yanında bohemian tarzı gündelik şık kıyafetler içermektedir. Ayrıca ev sinema sistemi eşyaları ve patlamış mısır makinesi gibi gündelik kullanım eşyalarıda eklenmiştir.
  The Sims 4 Movie Hangout Stuff Hakkında

  Simlerinizin film kültürü artırkmak ister misiniz? İster tek başına isterseniz diğer Simlerle birlikte film geceleri düzenleyebilirsiniz. Eklenen birçok yeni eşya ile birlikte evinizi küçük bir sinema salonuna çevirebilirsiniz. Patlamış mısır makinesi ve projeksiyon ekran gibi birçok eşya bu paketle birlikte geliyor. İzleyebileceğiniz birbirinden güzel filmlerle doyasıya eylenecek kimi zaman romantik dakikalar yaşayacaksınız.
  Get Together eklentisine sahip diğer arkadaşlarınız film geceleri düzenleyebilirsiniz. 

  Simlerinize izleteceğiniz birbirinden güzel filmlerin listesi.

  Romantik: 
  •  Simder
  •  Roaring Vice
  Aile: 
  •  Superkids: Cortex Catastroph
  •  Lost Dog’s Journey Home
  Korku: 
  •  Sims of the Dead
  •  Moonlight Massacre
  Komedi:
  •  College Cram
  •  The Khlumzee Sisters
  Aksiyon:
  •  Diamonds Are For Sims
  •  The Adventures of Spaceship Simulation
  En ucuz fiyata The Sims 4 Movie Hangout Stuff nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak The Sims 4 Movie Hangout Stuff satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. The Sims 4 Movie Hangout Stuff Origin satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile The Sims 4 Movie Hangout Stuff DLC satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. The Sims 4 Vampires fiyat bilgilisi ve The Sims 4 Movie Hangout Stuff indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  The Sims 4 Movie Hangout Stuff nasıl aktif edilir?

  The Sims 4 Movie Hangout Stuff aktivasyon işlemi Origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ‘’Reedem Product Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan The Sims 4 Movie Hangout Stuff indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Sims 4 Movie Hangout Stuff nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...