The Sims 4 Cottage Living

%57Discount
1.393,97 TL
595,92 TL
The Sims 4 Cottage Living satın alma işleminden Origin CD Key olarak teslim edilecektir. The Sims 4 Cottage Living kullanmak için Origin hesabınızda The Sims 4 bulunması gerekir. The Sims 4 Cottage Living Origin üzerinden indirilip oynanabilir, Steam üzerinde çalışmaz. The Sims 4 Cottage Living size basit bir köy yaşamı vaat ediyor. Çevredeki hayvanlarla günlerinizi geçirin, doğadan organik yemekler yapın ve günlerin tadını çıkarın.
  The Sims 4 Cottage Living Hakkında

  Kırsal Alanlar

  The Sims 4 Cottage Living size basit bir köy yaşamı vaat ediyor. Çevredeki hayvanlarla günlerinizi geçirin, doğadan organik yemekler yapın ve günlerin tadını çıkarın.

  Hayvanları Yetiştirin veya Arkadaş Olun

  Her gün inekler süt verir, tavuklar yumurta verir... Yumurtalarınızı tilkilerden saklamanız gerekiyor çünkü hemen yiyebilirler. Ayrıca onlara hediye vererek gününüzün güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

  Arazide Yaşa

  Büyük boy ve taze ekinler yetiştirerek Finchwick Fair'a katılın. Unutmayın en iyi yiyecek taze olandır!

  Köy Hayatını Kucakla

  Henford-on-Bagley, yaşayacağınız köy, The Gnome's Arms köylülerle görüşeceğiniz pub yeridir. Köylülerle eğlenceli ve hoşnut günler geçirebilirsiniz.

  En ucuz fiyata The Sims 4 Cottage Living nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak The Sims 4 Cottage Living satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. The Sims 4 Cottage Living origin satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile The Sims 4 Cottage Living DLC satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. The Sims 4 Cottage Living fiyat bilgilisi ve The Sims 4 Cottage Living indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  The Sims 4 Cottage Living nasıl aktif edilir?

  The Sims 4 aktivasyon işlemi Origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ‘’Reedem Product Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan The Sims 4 indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Sims 4 Cottage Living nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.

  The Sims 4 Cottage Living sistem gereksinimleri nedir?

  Minimum:
  •  İşletim Sistemi: Windows XP - SP3 ve üstü
  •  İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ ya da üstü
  •  Bellek: 2 GB RAM
  •  Depolama Alanı: 9 GB oyun için ve güncelleme - kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var.
  •  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 ya da üstü, ATI Radeon X1300 ya da üstü, Intel GMA X4500 üstü
  Önerilen: 
  •  İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8 veya 8.1
  •  İşlemci: Intel Core i5 ya da üstü / AMD Athlon X4 ya da üstü
  •  Bellek: 2 GB RAM
  •  Depolama Alanı: 9 GB oyun için ve güncelleme - kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var.
  •  Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 ya da üstü
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...