The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition

%75Discount
1.393,97 TL
348,49 TL
The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition satın alma işleminizden sonra Steam cd key olarak teslim edilmektedir. The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition aktivasyon ve kurulum tamamen Steam üzerinden yapılmaktadır.The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition içeriği : The Elder Scrolls V: Skyrim bu versiyonda yeniden hazırlanmış ve geliştirilmiş olarak karşınıza çıkacaktır. 3 farklı dlc beraberinde gelmektedir. Bunlar Dragonborn, Dawnguard ve Hearthfire ek paketleridir.
  The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition İçeriği nedir?
  •  The Elder Scrolls V: Skyrim
  •  Dragonborn
  •  Dawnguard
  •  Hearthfire
  The Elder Scrolls V Skyrim Hikayesi nedir?

  Skyrim hikaye olarak Oblivion’dan 200 yıl sonrasını konu alıyor Oblivion krizinden sonra sağlanan barış ortamı Skyrim kralının öldürülmesi ile bozuluyor ve bu olayın üzerine imparatorluk güçleri Skyrim üzerinde hak iddia ediyor ve nordları baskı altına alıyor. Bu olay neticesinde oluşan isyancı gruplar Ulfric Stormcloak önderliğinde bir araya geliyor ve Skyrim’i imparatorluğun elinden kurtarıp özgürleştirmek için etrafta barbarca dolaşıyorlar. Tüm bu olaylar yaşanırken kadim kağıtlarda yazılan bir kehanet ‘Alduin’ isimli bir ejderha tanrının binlerce yıllık uykusundan uyanmak üzere olduğunu öngörüyor. Bize düşense ‘Alduin’ isimli bu tanrıyı öldürüp Skyrim’i özgürlüğüne kavuşturmak.

  Oyuna bir at arabası üzerinde idam edilmeye götürülürken başlıyoruz. Bize kim olduğumuz sorulduğunda karakterimizi yaratıyoruz. Fakat bunun çok bir önemi bulunmuyor. Skyrim ile birlikte gelen yeni karakter geliştirme mekaniğiyle ırkımız ya da özelliklerimiz ne olursa olsun karakter gelişimimizi değiştirip veya geliştirebiliyoruz. Bu tamamen size bağlı bir durum.  Kim olduğumuzu belirledikten sonra tam idam edilmek üzereyken ortaya ilk ejder çıkıyor. Oyundaki tüm ejder modelleri oldukça çok karizmatik. İlk ejderi öldürdükten sonra ejder kanına sahip bir ‘Dragon Born’ olduğumuzu anlıyoruz. Böylece destansı serüvenimiz başlamış oluyor.

  Hikayenin bu noktasından sonra Skyrim’de her oyuncu kendi serüvenini yazıyor. Oyunu güzel yapan detaylardan biride bu durum. Skyrim, nasıl yaşadığımıza ve özelliklerimize bağlı olarak dinamik bir hikaye deneyimi yaşatabiliyor. Dilerseniz ilk ejderi öldürdükten sonra ana hikayeye hiç odaklanmadan oynayabilir ve kendinize bir hikaye oluşturabilirsiniz. Örneğin bir avcı veya demirci olabilirsiniz. Mesela karakterinizi okçuluk üzerine geliştirip avladığınız hayvanların derilerini satarak geçimizi sağlayabilirsiniz. Evlenebilir, arkadaşlıklar kurabilir ve Skyrim’de dilediğinizi yaşayabilirsiniz. Fakat bir ejder doğan olarak oldukça mütevazi bir hayat olurdu. Bu yüzden dilerseniz maceralı yoldan ilerleyip kadim sırları öğrenebilir, zindanlarda ve eski mezarlardaki ölü lordlarla savaşabilir, büyülü silahlar elde edebilir ve gücünüzü kanıtlayabilirsiniz. Devasa bir harita üzerinde inanılmaz maceralar yaşayabilirsiniz.

  En ucuz fiyata The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Steam satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition fiyat bilgilisi ve The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition cd key nasıl aktif edilir?

  The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Steam key'i aktif edebilmeniz için steam hesabınızın olması gerekmektedir. The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition aktivasyon işlemi steam üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız keyi steam launcher üzerinden 'Steamde ürün etkinleştir' kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resimli anlatımımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition key nasıl aktif edilir? butonuna tıklayabilirsiniz. 

  The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Sistem Gereksinimleri nedir?
   
  Minimum sistem gereksinimleri:
  •   İşletim sistemi: Win XP/7/Vista ( 32 ya da 64 bit)
  •   İşlemci: Dual Core 2 GB
  •   RAM: 2 GB
  •   Ekran kartı: DX9c uyumlu 512 MB
  Tavsiye edilen sistem gereksinimleri:
  •   İşletim sistemi: Win XP/7
  •   İşlemci: Quad-Core Intel/AMD işlemci
  •   RAM: 4 GB
  •   Ekran kartı: DX 9 destekli, 1 GB hafızaya sahip GTX 260/Radeon 4890 ya da daha iyisi.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...