The Sims 4 Clean Cozy

%45Discount
696,93 TL
383,31 TL
The Sims 4 Clean & Cozy satın alma işleminden sonra Origin CD Key olarak teslim edilecektir. The Sims 4 Clean & Cozy kullanmak için Origin hesabınızda The Sims 4 oyunu bulunması gerekir. İplik Sepeti ile çocuklardan yaşlılara herkes yeni favori hobisini edinebilir. Tüm aile için kıyafet örün veya örülmüş bitki askıları, kilimler ve hatta çocuklar için oyuncaklarla süsleyin! Becerilerinizi artırdıktan sonra, diğer Sim'lere örgü bilginizi aktarmalarını öğretin.
  The Sims 4 Clean & Cozy Hakkında

  Hayal gücünüzü serbest bırakın ve tamamen benzersiz bir Sims dünyası yaratın. Sim'lerden evlere ve çok daha fazlasına kadar her ayrıntıyı keşfedin ve özelleştirin. Sim'lerin nasıl görüneceğini, davranacağını ve giyineceğini seçin. Her gün nasıl yaşayacaklarını belirleyin.

  Her aile için inanılmaz evler tasarlayın ve inşa edin, ardından en sevdiğiniz mobilyalar ve dekorlarla dekore edin. Diğer Sim'lerle tanışabileceğiniz ve hayatlarını öğrenebileceğiniz farklı mahallelere seyahat edin.

  Farklı ortamlara sahip güzel yerleri keşfedin ve spontane maceralara atılın. Sims'in günlük yaşamlarındaki iniş ve çıkışları yönetin ve gerçekçi veya fantastik senaryolar oynadığınızda neler olduğunu görün. İlişkiler geliştirirken, kariyer ve yaşam hedefleri peşinde koşarken ve kendinizi olasılıkların sonsuz olduğu olağanüstü bir oyuna kaptırırken hikayelerinizi istediğiniz gibi anlatın.

  En ucuz fiyata The Sims 4 Clean & Cozy nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak The Sims 4 Clean & Cozy satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. The Sims 4 Clean & Cozy origin satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Havale ile ödeme ve ATM den kartsız ödeme gibi yöntemler ile The Sims 4 Clean & Cozy DLC satın alabilirsiniz.  The Sims 4 Clean & Cozy fiyat bilgilisi ve The Sims 4 Clean & Cozy indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  The Sims 4 Clean & Cozy nasıl aktif edilir?

  The Sims 4 Clean & Cozy aktivasyon işlemi Origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ‘’Reedem Product Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan The Sims 4 Clean & Cozy indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Sims 4 Clean & Cozy nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.

  The Sims 4 Clean & Cozy sistem gereksinimleri nedir?

  Minimum:
  •  İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8, 8.1 ve 10
  •  İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ ya da üstü
  •  Bellek: 4 GB RAM
  •  Depolama Alanı: 16 GB
  •  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 ya da üstü, ATI Radeon X1300 ya da üstü, Intel GMA X4500 üstü
  Önerilen: 
  •  İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8, 8.1 ve 10
  •  İşlemci: Intel Core i5 ya da üstü / AMD Athlon X4 ya da üstü
  •  Bellek: 2 GB RAM
  •  Depolama Alanı: 16 GB
  •  Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 ya da üstü
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...