The Sims 4 Nifty Knitting Stuff

%72Discount
1.045,48 TL
296,22 TL
The Sims 4 Nifty Knitting Stuff satın alma işleminden sonra Origin CD Key olarak teslim edilecektir. The Sims 4 Nifty Knitting Stuff kullanmak için Origin hesabınızda The Sims 4 oyunu bulunması gerekir. İplik Sepeti ile çocuklardan yaşlılara herkes yeni favori hobisini edinebilir. Tüm aile için kıyafet örün veya örülmüş bitki askıları, kilimler ve hatta çocuklar için oyuncaklarla süsleyin! Becerilerinizi artırdıktan sonra, diğer Sim'lere örgü bilginizi aktarmalarını öğretin.
  The Sims 4 Nifty Knitting Stuff Hakkında

  Onunla Örgü Yapın

  İplik Sepeti ile çocuklardan yaşlılara herkes yeni favori hobisini edinebilir. Tüm aile için kıyafet örün veya örülmüş bitki askıları, kilimler ve hatta çocuklar için oyuncaklarla süsleyin! Becerilerinizi artırdıktan sonra, diğer Sim'lere örgü bilginizi aktarmalarını öğretin.

  Rock yapmaya hazırlanın

  Rahatlamak, örgü örmek, şekerleme yapmak veya kitap okumak için dört yeni sallanan sandalye çeşidinden birine girin. Yaşlı Sim'lerin ayrıca yeni bir Anımsama etkileşimi var. Neyi hatırlarsanız hatırlayın, son derece rahat geçen gençlik günlerinizi hatırlayın.

  Plopsy ile Çevrimiçi Alışveriş Yapın

  Ne kadar çok örerseniz, yeni çevrimiçi zanaat pazarı olan Plopsy'de o kadar çok kazanabilirsiniz. Çoraplardan kazaklara, tablolara ve ahşap işleme projelerine kadar her şeyi listeleyin veya satın alın. Küçük bir ücret karşılığında, en fazla karı elde etmek için mükemmel alıcıyı bulabilir, ardından onu posta kutunuz aracılığıyla gönderebilirsiniz. İşte! Yeni projeler için ekstra nakit ve daha fazla alan!

  En ucuz fiyata The Sims 4 Nifty Knitting Stuff nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak The Sims 4 Nifty Knitting Stuff satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. The Sims 4 Nifty Knitting Stuff origin satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Havale ile ödeme ve ATM den kartsız ödeme gibi yöntemler ile The Sims 4 Nifty Knitting Stuff DLC satın alabilirsiniz.  The Sims 4 Nifty Knitting Stuff fiyat bilgilisi ve The Sims 4 Nifty Knitting Stuff indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır. 

  The Sims 4 Nifty Knitting Stuff nasıl aktif edilir?

  The Sims 4 Nifty Knitting Stuff aktivasyon işlemi Origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ‘’Reedem Product Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan The Sims 4 Nifty Knitting Stuff indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Sims 4 Nifty Knitting Stuff nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.

  The Sims 4 Nifty Knitting Stuff sistem gereksinimleri nedir?

  Minimum:
  •  İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8, 8.1 ve 10
  •  İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ ya da üstü
  •  Bellek: 4 GB RAM
  •  Depolama Alanı: 16 GB
  •  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 ya da üstü, ATI Radeon X1300 ya da üstü, Intel GMA X4500 üstü
  Önerilen: 
  •  İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8, 8.1 ve 10
  •  İşlemci: Intel Core i5 ya da üstü / AMD Athlon X4 ya da üstü
  •  Bellek: 2 GB RAM
  •  Depolama Alanı: 16 GB
  •  Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 ya da üstü
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...