The Sims 4 Vampires

%40Discount
1.045,48 TL
627,29 TL
The Sims 4 Vampires satın alma işleminden sonra EA App CD Key olarak teslim edilir. The Sims 4 Vampires kullanmak için EA App hesabınızda The Sims 4 bulunması gerekir. Yeni Simgeler Oluştur seçenekleri ile çekici veya korkutucu vampir Simleri oluşturun. Vampirlere Sims zihinlerini kontrol etme ve ruhsal enerjiyi canlandırma becerisi kazandıran düzinelerce benzersiz güç kullanın.
  The Sims 4 Vampires Hakkında

  Artık Simleriniz yenilmez birer vampire dönüşebilecek. Korkunç bakışlar ve ürkütücü dişler Simlerinizi olduğundan daha tehlikeli gösterecek. Yeni Sim karakterleri yaratmanın yanı sıra eklenen gotik eşyalar sayesinde evinizi yeniden tasarlayabileceksiniz. 

  Yatak odanızda bir yatak yerine tabut koyabileceksiniz. Vampirlik yeteneğinizi arttırmak için düellolar yapabilir ve vampirler tarafından eğitim alabilirsiniz. Vampirlere özgü süper güçler ile yarasaya dönüşebilir ve simlerin akıllarını kontrol edebilirsiniz. Elbette unutmamanız gerek önemli bir kural var. Her yeni vampir yeteneği açtığınızda güçleri dengelemek için birde zayıflık seçmelisiniz. Zayıflıklarınızı saklamalı ve gücünüze güç katmalısınız.

  En ucuz fiyata The Sims 4 Vampires nereden ve nasıl satın alınır?

  Sitemiz üzerinden indirimli olarak The Sims 4 Vampires satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. The Sims 4 Vampires Origin satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile The Sims 4 Vampires DLC satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. The Sims 4 Vampires fiyat bilgilisi ve The Sims 4 Vampires indirimli fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

  The Sims 4 Vampires nasıl aktif edilir?

  The Sims 4 Vampires aktivasyon işlemi Origin üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i origin launcher üzerinden ‘’Reedem Product Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan The Sims 4 Vampires indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, yükleme resimlerimiz mevcuttur. Sayfanın üst kısmında bulunan The Sims 4 Vampires nasıl aktif edilir butonuna tıklayabilirsiniz.
  Güncel Haber ve Duyurular
  How can we help you?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Recently Visited
  Loading...